מגדל המשרדים היוקרתי ששם את העובדים והחברות במרכז

להיות במרכז העניינים עם מחירים נוחים, במגדל מפנק עם נגישות גבוהה לצירי תחבורה מרכזיים ולדעת שיש מאחוריכם חברת נדל"ן ותיקה ואמינה. מתחם B.B.C המתפתח, בלב אזור התעשייה הנחשק בבני ברק, זוכה במגדל חדש שמעלה את הרף לגבהים חדשים

תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מגדל אלייד עתיד לטפס לגובה של 24 קומותצילום: 3 טרי דה ויז'ן בע"מ, התמונה להמחשה בלבד
תוכן מקודם
תוכן מקודם

מתחם העסקים B.B.C (בני ברק ביזנס סנטר), שיושב במרכז צירי התחבורה הראשיים וסמוך לקניון איילון, לא מפסיק להתחדש במגדלים הנחשקים והנחשבים בישראל. ברבעון הראשון של שנת 2020 יושק בו מגדל אלייד של חברת אלייד נדל"ן הוותיקה והאמינה, שיציב רף חדש של יוקרה, פרקטיות ועוצמה.

ברבות השנים, ועם שינוי תכנית המתאר של עיריית בני-ברק ופיתוח אזור התעשייה, הבינו בחברת אלייד את הפוטנציאל האדיר של המתחם. אחרי ההצלחה של מגדל צ'מפיון, בו בחרו כמה מהחברות הגדולות והמובילות בישראל, כבר היה ברור שלא מדובר ב"דבר הבא" אלא במיקום המנצח של היום.

רוצים להכיר את המשרד החדש שלכם? לקבל פרטים נוספים הכנסו

מגדל אלייד עתיד לטפס לגובה של 24 קומות, כששטח קומה טיפוסית יעמוד על כ-1,700 מ"ר.
כבר היום, חברת לאומי קארד שריינה לעצמה את חלקו התחתון של המגדל, כשאליה צפויות להצטרף חברות גדולות נוספות.

בשנת 2019 כדאי לומר באופן ברור - לחברות הגדולות עדיף לשכור משרדים, ולא לרכוש אותםצילום: 3 טרי דה ויז'ן בע"מ, התמונה להמחשה בלבד

העובדה כי למגדל אלייד יש בעלים חזק אחד עם גב ושנות ניסיון, מהווה יתרון משמעותי לחברות גדולות ומובילות בשוק, בשונה ממגדלים בבעלות קבוצות רכישה שעתידם לוטה בערפל.

השאלה הנצחית: האם לשכור או לקנות?

בשנת 2019 כדאי לומר באופן ברור - לחברות הגדולות עדיף לשכור משרדים, ולא לרכוש אותם. רכישה של משרדים יכולה להיות השקעה טובה ולפעמים גם נכונה מאוד, אבל רק למשתמשי הקצה, קטנים יחסית, כלומר, אלו שמתכוונים לעבוד באותם משרדים. אם מדובר בחברות גדולות, המושפעות מגורמים חיצונים כמו רגולציה, כישלון או הצלחה של פיתוח של מוצר או במשקיעים פרטיים – ההמלצה היא להימנע מהרכישה ולהשאיר אפשרות של גמישות בהמשך הדרך. כדאי גם לזכור שמגדלי משרדים סובלים מירידה תלולה בערך הנדל"ן תוך שנים בודדות וככל שהבניין "מתבגר", כך גם גדל הצורך בתיקונים ושיפוצים של המערכות והתשתיות.

לפיכך, העובדה שלמגדל אלייד יש בעל בית אמין, יציב וזמין, שעומד מאחורי הבניין 365 ימים בשנה, משמשת גם היא יתרון משמעותי. אנשי המקצוע של החברה מטפלים בתחזוקה השוטפת, יורדים עד לפרטים הכי קטנים, ושומרים על תמהיל דיירים נכון ומתאים – המתבסס בעיקרו על חברות גדולות ומצליחות.

"היום המגמה היא לפתוח את החלל ולייצר המון שטחים ציבוריים"צילום: 3 טרי דה ויז'ן בע"מ, התמונה להמחשה בלבד

מתאימים את המשרד ל-2020

עם סיום ההקמה שלו, מגדל אלייד יכיל מגוון רחב של מתקנים שיתאימו לסביבת העבודה המשתנה של היום. בין השאר, הוא צפוי לכלול חניון לרוכבי אופניים, עם מקלחות ומלתחות צמודים, כאשר כל שלב התכנון נעשה אחרי מחקר על הרצונות והצרכים של החברות הגדולות.

בנוסף, תוכננה מרפסת כמעט בכל קומה -  למעשנים, או סתם להפסקות יזומות של אוירה. מה שיחסוך זמן עבודה יקר.

לאור ניסיונם רב השנים, השכילו אלייד נדל"ן ליצור הפרדה בין עובדי החברות ששוכרות שטחים משמעותיים במגדל, לבין כל השאר. ההפרדה נועדה, בין היתר, למנוע בעיות של עומס במעליות ובלובי הכניסה בשעות הבוקר, עם הגעתם של העובדים, ואחר הצהריים עם סיום יום העבודה. אך לא רק השטחים המשותפים של המגדלים הותאמו לצרכי העובדים כולם, אלא גם החללים המושכרים לצרכי החברות.

עם סיום ההקמה שלו, מגדל אלייד יכיל מגוון רחב של מתקניםצילום: 3 טרי דה ויז'ן בע"מ, התמונה להמחשה בלבד

על ההתאמה של הקומות לצרכי עובדי המגדל אחראים האדריכלים מחברת יסקי-מור-סיון. "אם בעבר השטחים של המשרדים היו מסורתיים, היה בהם מסדרון ארוך וסביבו חדרים, או 'קיוביקלס', היום המגמה היא לפתוח את החלל ולייצר המון שטחים ציבוריים" מציינת רונית עזריאל, מנהלת השיווק של אלייד נדל"ן. "תכנית הקומה שבנינו מאפשרת תכנון פונקציונלי משתנה, שמתאים את עצמו לצרכים של כל חברה וחברה. חברה שרוצה לשכור אצלנו קומות משרדים צריכה לדעת  שיש אצלנו בעל בית שדואג לכל עניין, בסטנדרט הבניה והתחזוקה הגבוה ביותר, עם בניה גמישה ותכנית קומה פונקציונלית, שיכולה להתאים גם לחברות שמרניות באופיין, וגם לחברות שצריכות חללים פתוחים".

וישנו יתרון גדול נוסף באזור בו נבנה המגדל – יתרון תחבורתי. המקום נהנה מנגישות גבוהה מאוד מכביש אם המושבות בפתח תקווה, מדרך מבצע קדש למי שמגיע מצומת הכפר הירוק, וכמובן – מרחוב בן גוריון אזור הבורסה ותל אביב. כלומר, לא רק שהמגדל נמצא בצומת כל הצירים הראשיים, אלא גם שהוא יושב בעצמו על ציר תנועה ראשי. מגדל אלייד ממוקם גם על ציר מרכזי של הרכבת הקלה, הן מהצד של רחוב ז'בוטינסקי, והן מהצד של רחוב בן-גוריון.

רוצים להכיר את המשרד החדש שלכם? לקבל פרטים נוספים הכנסו