תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

פארק הייטק חדש נולד ברחובות ומספק לכם הזדמנות נדירה להשקעה

הביקוש עשה את שלו עם מתחם חדש לגמרי, במערב רחובות, 'פארק הורוביץ'. רפאל נדל"ן יוזמת ומקימה מגדל משרדים יוקרתי בעיצובו של האדריכל דני קייזר. היתרונות למשקיעים: הון עצמי מינימלי, תשואה שנתית מקסימלית ואפס התעסקות

הדמיית בניין משרדים
תמונת הדמיה להמחשה בלבד

הנדל"ן המסחרי הולך ותופס את מקומו בפסגת ההשקעות בנדל"ן. אלא שבכל רחבי המדינה, ובוודאי באזורי הביקוש, קשה למצוא אותו בהיקפים גדולים. על כן, לא מפתיע ששטחי פארק התעשייה החדש, אשר מוקם ברחובות בהשקעות מרובות של הון ציבורי ופרטי, "נחטפים" כבר בשלב התכנון. היזמים והמשקיעים, שלא התקשו לראות את הפוטנציאל הגדול, לא בזבזו זמן.

פארק הורוביץ מתוכנן ומקודם בדחיפה משמעותית של עיריית רחובות, נוכח הביקושים הגבוהים למשרדים באזור והתפוסה המלאה של פארק התעשייה והמדע הקיים בעיר. בפארק החדש שבמערב רחובות שמו הרשויות דגש על נושא הנגישות, הן ברכב פרטי והן בתחבורה הציבורית: בצמוד לו מתוכננת לקום תחנת רכבת שנייה בעיר, שתיבנה בידי יזם פרטי ובתפעול של רכבת ישראל. הפארק מחובר לעורקי תחבורה ראשיים כמו כביש 431, ונמצא במרחק של כמה דקות נסיעה ממתחמי המסחר ואזורי התעשייה של ראשון לציון ונס ציונה.

משרדים החל מ 169,000 ש"ח בלבד הון עצמי > לפרטים נוספים היכנסו

בשטח שבו נבנה פארק התעשייה שוכנים המרכז האקדמי פרס ומעונות הסטודנטים. כמתחם שלם שמרכז אוכלוסייה צעירה, הוא צפוי להיות פעיל ביום ובלילה, גדוש מסעדות, בתי קפה ופאבים שיבטיחו אווירה שוקקת חיים גם מחוץ לשעות העבודה. בתוכניות הפארק ניכרת תשומת לב לריאות ירוקות, שטחים ציבוריים פתוחים, כלל השירותים הנלווים ומחשבה על הדורות הבאים.   

תמונת הדמיה
תמונת הדמיה להמחשה בלבד

מחירים שלא יחזרו

אחד היזמים שמיהרו ובאו ליישב את פארק הורוביץ הוא קבוצת רפאל נדל"ן, בבעלותו של דוד רפאל. החברה מקימה במקום מגדל משרדים יוקרתי בעיצובו של האדריכל הידוע דני קייזר. המגדל צפוי להתנשא לגובה 17 קומות כשהראשונה מיועדת למסחר, חנויות ובתי קפה, ומעליה קומות משרדים במגוון גדלים החל מ-47 מ"ר. הבניין נבנה בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים של בנייה ירוקה, ותחתיו ימתין לעובדים ולאורחים חניון תת קרקעי. 

מרכזיות הבניין בפארק התעשייה החדש, בצומת של שלושה רחובות - שניים מהם ראשיים - הופכת אותו לחזק במיוחד מבחינת הביקושים. הוא צפוי לאכלס משרדים מענפי ההייטק, הביו-טק, ההנדסה ושלל מקצועות חופשיים.  

כדי להיכנס לפרויקט, בין לשימוש פרטי ובין להשקעה, נדרש הון עצמי של 169 אלף שקלים בלבד. שטח הפרויקט כבר גודר, והוא קרוב מאוד להיתר בנייה ותחילת עבודות. אכלוס המשרדים צפוי במהלך-2021, אך כבר עתה נמכרו כ-70 אחוזים משטחו העתידי ונותרו יחידות בודדות. בסוף 2018, אלו מוצעות במחירים אטרקטיביים שסביר כי לא יחזרו.

הזדמנות הנדל"ן המסחרי

את המגדל מכנה החברה "גולדטק רחובות", כחלק ממיזמי גולדטק שהיא בונה במתחמי מפתח בפריסה ארצית. המבחן להשקעה מבחינתה הוא כפול: מתי כדאי להיכנס לפרויקט ובעיקר, איפה. שאלת העיתוי היא בדרך כלל ברורה: רגע לפני היתר הבנייה ותחילת העבודות, שמטבע הדברים מעלות את מחיר הקרקע. באשר למיקום, כאן כבר מדובר בניתוח עומק של השוק, אשר אמור לגלות ביקושים העולים על ההיצע הקיים ולהבטיח רווחיות מהירה למשקיעים.

תמונת הדמיה
תמונת הדמיה להמחשה בלבד

מבחינת החברה היוזמת ולקוחותיה המשקיעים, בהם פנסיונרים המבקשים להבטיח את מחייתם ואת זו של ילדיהם, נדל"ן מסחרי הוא הזדמנות אמיתית: התשואה השנתית בו עשויה להיות גבוהה פי שלושה ביחס לנדל"ן למגורים. ההון העצמי הנדרש הוא נמוך לאין שיעור, והמעבר מהשקעה לרווח - כל עוד ניתוח השוק בוצע כהלכה - מהיר במיוחד. העבודה דרך חברת ניהול, המשכירה את הנכסים לבתי העסק בחוזים של 5 שנים ויותר ומטפלת בכל התקלות והצרכים השוטפים, מקנה שקט נפשי ומייתרת התעסקות מתישה.   

החברה פועלת מזה שנים בענף הנדל"ן בארץ, לא רק בהשקעות מסחריות, ורכשה מוניטין מרשים מאוד, כאשר בשורת הכדאיות שבהשקעה במיזמיה עוברת מפה לאוזן. נוסף על המגדל בפארק הורוביץ היא עתידה להקים פרויקטים מסחריים דומים בכפר סבא, בטירת הכרמל, בחיפה, בנשר ובמבוא כרמל. המיקומים הם תמיד אסטרטגיים ואטרקטיביים, במטרה לייצר משוואה של רווחים הן על ההון העצמי והן כנגד התשואה השנתית. ללקוחותיה ממליצה החברה ליישם את הלקח המרכזי שלה עצמה: להיכנס לעסקה ברגע הנכון, לפני שהעסק מתייקר.

בכל הפרויקטים המסחריים של קבוצת רפאל, וגם בפרויקט זה, יוקצה משרד ללא עלות למשך תקופה של בין 5 עד 10 שנים לארגונים ועמותות הפועלים לשיפור החברה הישראלית.
דוד רפאל, מנכ"ל רפאל נדל"ן: "אני סותר את דעת הטוענים, שלא ניתן לשלב בין פעילות למען רווח כספי לקידום מטרות חברתיות". 
עד כה הוקצו 3 משרדים בתמורה המוערכת בסך של כ- 300,000 ש"ח בפרויקטים השונים של החברה.

משרדים החל מ 169,000 ש"ח בלבד הון עצמי > לפרטים נוספים היכנסו

גולדטק רפאל רחובות - דלג
גולדטק רפאל רחובותימית הפקות

כתבות שאולי פיספסתם

*#