תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

עתיד האיקומרס בישראל: האתגרים וההזדמנויות

Magento Commerce, החברה המובילה בעולם בחדשנות בתחום המסחר האלקטרוני בענן, ביחד עם חברת Fisha, מומחי חדשנות בתחום המסחר האלקטרוני ו-Magento Business Solution Partners, הציגו בשותפות בפעם הראשונה בישראל בוועידת GO eCommerce 2018

שתי החברות אירחו מתחם VIP ללקוחות נבחרים, הרצאת Keynote של נציג בכיר מטעם לקוח מוביל של Magento (Osprey London) ופאנל מומחים שדן באתגרים השונים הניצבים בפני מותגים ב-eCommerce. הפאנל הציג פורטפוליו של פתרונות OmniChannel (רב ערוציות) בתחום הסחר האלקטרוני- eCommerce, אשר מעצימים את נושא חיבור הקניות ברשת בשילוב קניות בחנויות הפיזיות. כמו כן דנו בהרחבה באתגרים הקיימים כיום ובאלה הצפויים להגיע בעתיד הקרוב, וכיצד הם ישפיעו על השווקים והסגמנטים בארץ ובעולם.  בין היתר: דרישה מאוד גבוהה לפלטפורמת סחר אלקטרוני חזקה שמשלבת מגוון רחב של יכולות, כדוגמת חיבור לחנויות הפיזיות, התממשקות למערכות פנים ארגוניות ודרישה לחדשנות בהיבט של חווית הלקוח ויכולות המותג ללמוד על הלקוחות בתהליכי פרסונליזציה ועוד.

פישה
שי שבירו

בפעם הראשונה בישראל, הגיעו מנהלים בכירים מטעם חברת Magento Commerce, שכללה את: Sean McCarry - Sales Director at Magento Commerce  
Katy WilsonChannel Development Manager

Sean McCarry - Sales Director at Magento Commerce: "הקמעונאים כיום (בישראל ומחוצה לה) חייבים להיות מתקדמים דיגיטלית, מתמקדים בלקוחות ומתאימים את עצמם לשינויים על מנת לשמר את ההצלחה. בכנס נציג את לקוחותינו, חברת Osprey London, מותג מותרות אשר הצליח להגדיל את המכירות המקוונות תוך מתן חווית קנייה VIP, ושימוש חכם בטכנולוגיה מתקדמת."

אריק גיל, סמנכ"ל  הפיתוח העסקי של החברה: "אנחנו רואים מצד השוק והלקוחות הגדולים במגוון רחב של סגמנטים שיש דרישה לפלטפורמת סחר אלקטרוני חזקה שמשלבת מגוון מאוד רחב של יכולות עסקיות שיווקיות וטכנולוגיות גבוהות. מצד שני, מכלול הדרישות גורם לבלבול אצל חלק מהלקוחות הגדולים, שלא מבינים איך לשלב בצורה נכונה את עולם החדשנות הדיגיטלית בתחום הסחר המקוון- eCommerce.

חברת פישה
שי שבירו

בנוסף ל-McCarry וגיל, בפאנל השתתפו גם: Katy Wilson, Channel Development Manager ב-Magento Commerce ואלעד רביד, מנהל בכיר בקבוצת שטראוס.

פאנל המומחים עסק בסוגיות שונות בתחום המסחר האלקטרוני, והותיר את משתתפי הוועידה עם כלים פרקטיים להמשך פעילות אונליין מוצלחת.

כך למשל, דובר על היבטים כדוגמת שימוש בפלטפורמות איקומרס להגדלת מכירות והגברת מעורבות הלקוח, בניית אסטרטגיה רב ערוצית שמשלבת בצורה נכונה בין האופליין לאונליין, בניית מסע לקוח נכון שמשמר את הלקוח ברמת מעורבות גבוהה ועוד.

עוד דובר על התנהגות צרכנים באופליין ובאונליין ודרכי התמודדות עם השוני בין הפלטפורמות, וכיצד ניתן להפיק תובנות BI (בינה עסקית).

משתתפי הפאנל נשאלו על אתגרים חדשים/ טכנולוגיות/ דרישות עסקיות חדשות הניצבים בפני חברות- הן כיום והן בעתיד הקרוב.

חברת פישה
שי שבירו

בהקשר זה דובר על פתרונות Mobile Commerce, שילוב יותר רחב ומעמיק של Social Shopping כחלק מחוויית הלקוח והקנייה וחלקן של הרשתות החברתיות ב-Pre-Sale. כמו כן הוזכרו פתרונות Virtual and Augmented reality (מציאות מדומה ומציאות רבודה) כחלק מהצגת המוצרים באתר האיקומרס של החברה; תהליך של מעורבות גדולה יותר של טכנולוגיות BI בתהליך הרכישה; פתרונות פרסונליזציה (התאמה אישית) חכמים יותר לצורך הנגשת הצעות ערך מותאמות לדרישות ולהרגלי הרכישה של הקונים; שילוב מעמיק בין תהליכי קנייה ב-Online  ואיסוף ב-Offline ועוד.

» לצפייה בפאנל - לחצו כאן

חברת Fisha, בשיתוף עם Magento מציעה ומדריכה את המותגים במסלול המותאם להם לפי הדרישות העסקיות, תקציב, לוחות זמנים, תוך כדי שינוי ושיפור כול מערך ה-Commerce 

» לפרטים נוספים וביקור באתר החברה - לחצו כאן

כתבות שאולי פיספסתם

*#