רשת מורשת

עם קרוב ל-100 מיליון משתמשים רשומים ברחבי העולם וגיוס של כ-50 מיליון דולר חברת MyHeritage מחוללת מהפכה בעולם אילנות היוחסין וה-DNA. בפרק הראשון של "בחברה טובה", פודקאסט הסטארט אפים של TheMarker Labels, נעזור לכם להבין מה סוד הקסם שלהם רגע לפני שתשלחו להם קורות חיים

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שחר ביטון ואופיר שרוני מ-MyHeritage מתארחים באולפן הפודקאסט של דהמרקר לייבלסצילום: צילום: יח"צ
תוכן שיווקי

MyHeritage הוקמה בשנת 2003 על ידי היזם גלעד יפת, משרדי החברה ממוקמים באור יהודה ובתל אביב עם שלוחות בשלוש יבשות ברחבי העולם. מאז הקמתם הספיקו לגייס כ-50 מיליון דולר ויש להם קרוב ל-100 מיליון משתמשים רשומים.

בפרק הראשון של "בחברה טובה", פודקאסט הסטארט אפים של "דה מרקר לייבלס", אירחנו באולפן שניים מעובדי החברה - שחר ביטון, senior product manager ואופיר שרוני, backend team lead. יחד איתם דיברנו על ההיסטוריה של החברה, שעשתה מהפכה עולמית בכל הקשור לאילנות יוחסין והיסטוריה משפחתית, שמענו על המסעות שלהם לשבטים אבודים וגם על שגרת העבודה שם ואיזה סוג עובדים הם מחפשים.

להאזנה לפרק הראשון של "בחברה טובה":

פרק 1

רשת מורשת

0:00
-- : --
להרשמה לפודקאסט

"אנחנו מספקים כלים לתיעוד ההיסטוריה של המשפחה, חקר המשפחה וחיבור בין אנשים שמחפשים קרובים", מספר ביטון. "בשנים האחרונות גם נכנסנו לתחום בדיקות ה-DNA  הביתיות שאיתן אנשים יכולים לבדוק את המוצא שלהם ולמצוא התאמות לקרובי משפחה."

ואיך עושים מזה עסק?
"התחלנו כמו סטארט אפ קלאסי". גלעד יפת ראה חוסר בכלים לתיעוד ההיסטוריה המשפחתית שלו, התחיל לבד בבית שלו ולאט לאט צמח. "התחלנו במושב בני עטרות, בבתי אבן, ישבנו שם כולנו ופיתחנו את המוצר. לאט לאט גדלנו למשרדים בארץ ובעולם".

איך זה עובד בפועל?
"אנחנו מתבססים על המידע שהמשתמשים שלנו נותנים. ברגע שאתה מכניס פרטים על המשפחה שלך יש אלגוריתמים חכמים שרצים ברקע ומשווים את הנתונים שהכנסת לכל שאר אילנות היוחסין שקיימים בדאטה בייס שלנו. שפות, מקומות, קרובי משפחה, תאריכים, תמונות. אנחנו מציעים לך ליצור קשר עם אנשים שהזינו אנשים שהם כנראה גם בני משפחה שלך ולזה נכנסות גם רשומות היסטוריות, מסמכים, מרשמים ועוד. כבר מהאדם הראשון שהכנסת, אנחנו מתחילים לרוץ ומביאים לך תגליות".

» רוצים ללמוד על פועלה של חברת MyHeritage? 

משרות חמות ב-MyHeritage:

» Senior Server Developer
» Senior Web Developer
» QA & Automation Engineer
» HR Specialist
» Senior Android Developer