תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

תחרות לסטאראטפים מתחום ה-AdTech

ב-11 ביוני 2018 תתקיים תחרות לסטארטאפים בשלב ה-Early Stage מתחום ה-AdTech. את התחרות מארגנת ומממנת חברת האד-טק המובילה Intango שתעניק למנצח פרס כספי של $10,000, וזאת במסגרת היזמה והמאמצים שלה לפיתוח וקידום האקו-סיסטם סביב מיזמי אד-טק בישראל

אינטנגו

כל מי שניסה פעם להקים סטארטאפ יודע שעולם היזמות הוא קשוח ורווי מכשולים. על מנת להגיע לשלב שבו החברה מבוססת, על המיזם לעבור דרך ארוכה ומלאת מהמורת ומרווח הטעות קטן מאוד. בשל כך אחוז הסטארטאפים שגדלים לכדי חברה מבוססת הוא לא גדול. הקשיים הניצבים בפני יזמים קשורים לא רק לפן הטכנולוגי, כגון פיתוח, בדיקת איכות ובדיקות A-B, אלא גם למציאת לקוחות וגיוס כספים, וכוללת גם אתגרים לוגיסטיים לא פשוטים כגון מציאת משרד או קבלת ייעוץ משפטי ופיננסי נכון.

חברת האד-טק (AdTech) המובילה אינטנגו ( (Intangoהיא אחד מסיפורי ההצלחה ששרדו מכשולים אלה. זהו סטארטאפ שייסדו שלושה אנשים ב-2008 במשרד קטנטן באור יהודה שצמח לחברה בינלאומית של יותר ממאה עובדים עם משרד מסוגנן ברמת החייל, ומשרדים בארצות הברית.

כיום, לאחר שזכו להצלחה והתבססו כשחקן מפתח בעולם האד-טק, החליטו מייסדי אינטנגו להירתם לפיתוח וקידום האקו-סיסטם סביב מיזמי אד-טק בישראל. לשם כך, הקימה החברה אקסלרטור  שכל ייעודו הוא להשקיע ולעזור לחברות סטארטאפ מתחום האד-טק, בשלביהן הראשונים. החברה גם מארגנת ומממנת מפגשים (Meetups) בתחום האד-טק בישראל, שנקרא: AdTech Meetup Tel Aviv. בימים אלה, אינטנגו מארגנת ומממנת את תחרות הסטארטאפים מתחום האד-טק.

חדשנות משבשת

על פי המארגנים, מטרת התחרות היא למצוא את הסטארטאפ המבטיח ביותר המציע חדשנות משבשת בתחום האד-טק ולתת לו פרס כספי שיסייע לו בפיתוח המוצר. התחרות תתקיים ב-11 ביוני 2018 במשרדים המסוגננים של החברה ברמת החייל, ותכלול שמונה מיזמים בשלב מוקדם מתחום האד-טק. לכל קבוצה יהיו 3 דקות להציג את המוצר שלהם לצוות השופטים, ולאחר מכן יערך סבב שאלות ותשובות של חמש דקות מצד השופטים.

אינטנגו הרכיבה צוות שופטים מגוון, הכולל אנשים מאספקטים שונים של עולם היזמות וההייטק - טכנולוגיה, השקעות, שיווק ותקשורת.

אלה הם חברי צוות השופטים:

» יפי גורני, מייסד ומנכ"ל חברת אינטנגו
» טום לסטר - מנהל שותפים וראש פיתוח האקו-סיסטם של פייסבוק ישראל
» קרן קופילוב - CFO ו-COO  ב-The Time, קבוצת השקעות הכוללת חממה טכנולוגית וקרן הון סיכון Firstime.
» ליאור קודנר - סמנכ"ל דיגיטל הארץ / TheMarker
» תמר רשף בצלאל - מנהלת דאטורמה ישראל, לשעבר סמנכ"לית פיתוח עסקי ומנהלת קרן ההשקעות של קבוצת אדלר חומסקי

הקריטריונים אותם השופטים ימדדו:

» פוטנציאל החדשנות המשבשת
» היתכנות המודל העסקי והנתונים העסקיים
» איכות הצוות
» ביצועי המוצר עד כה
» איכות ויעילות ההצגה (במקרה והמועמד הופך למשתתף בגמר ומוזמן להציג את המוצר שלו)

התנאים להשתתפות בתחרות:

» המייסדים חיים בישראל.
» צוות מייסד ייעודי של 2-3 מייסדים הכולל מייסד טכני. אולם, אם יש לך צוות מייסד נהדר עם התמחות בתחום ייחודי, מומלץ להירשם. צוות עם אב-טיפוס פעיל - יתרון משמעותי.
»  עדיפות לצוותים בשלב מוקדם וסטארטאפים ללא מימון חיצונים, או סטארטאפים שגייסו מימון חיצוני של עד $250,000.

איפה נרשמים?

אז מי שחושב שיש לו צוות מייסד מיומן ומוצר מדליק שיכה גלים בתחום האד-טק, מוזמן להירשם לתחרות הסטארטאפים ולהתמודד על פרס  של $10,000.

אינטנגו

אקסלרטור

האקסלרטור של אינטנגו (Intango AdTech Accelerator) נועד לספק את כל מה שצריך סטארטאפ בתחילת דרכו: כסף, חיבורים עסקיים, עזרה והכוונה. במסגרת התכנית, חברות הזנק בשלב מוקדם מקבלות מימון של כ-$50,000, יחד עם סיוע מקצועי, טכנולוגי ומשפטי, חיבור ללקוחותיה ושותפיה הקיימים של אינטנגו וכמו גם מרחב עבודה במשרדי החברה למשך שישה חודשים שבהם הם אמורים להביא את המוצר שלהם לשוק.

הסטארטאפ הראשון שהתקבל לתכנית האקסלרטור הוא חברת פלייגוריתם (Playgorithm) המייצרת פלטפורמת משחוק (gamification), המסייעת למפרסמים ולבעלי אתרים להגדיל את המעורבות, זמן הגלישה של יוזרים וכתוצאה מכך את מספר ואחוז ההמרות.

כתבות שאולי פיספסתם

*#