תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

האם יש דרך נוחה יותר לצפות ולבדוק מסמכי נייר ו-PDF?

סקירת הסכמים, חוזים וסוגים אחרים של מסמכים משפטיים היא אחד מהחלקים השכיחים בעבודתו של כל עורך דין. כאשר מסמך מגיע לידיך בסוג של קובץ טקסט (למשל Microsoft Word), די ברור לך מה עליך לעשות - לפתוח אותו ב-Word ולבצע שינויים או להוסיף הערות. אבל הדברים אינם ברורים כל-כך כשאתה מקבל לידיך הסכם מודפס, סרוק או מצולם, או את גרסת ה-PDF שלו. אזי משימה פשוטה נהיית מורכבת יותר ודורשת זמן רב יותר לטיפול.

כיצד תחבר את ההערות שיש לך בגוף המסמך אל הפסקאות התואמות? כיצד תוכל להציע שינויים לטקסט מבלי להצטרך להקליד את רובו מחדש? כיצד תשמור על שלמות התשובה שלך, במיוחד אם עליך להגיב ולהציע שינויים בתוך אותו מסמך? כמקצוען, עליך לעמוד בציפיות של לקוחותיך ולספק להם תשובות איכותיות, הגיוניות וברורות. מדוע אם כן, אדם משכיל ואינטליגנטי שזמנו יקר צריך לבזבז אותו על הקלדה מחדש?

מסמך

אינך צריך לעשות זאת. אינך צריך לבזבז זמן או להתעצבן, מפני שלנו יש כלים דוגמת PDF ו- OCR שיהפכו עבודה עם קבצי PDF ומסמכים סרוקים לקלה ונוחה. ABBYY, הנציגה המוכרת ביותר של תוכנות מסוג זה בישראל, הוציאה לאחרונה לאור את הפתרון החדש שלה - FineReader 14 - פתרון אחד גורף עבור כל משימות הקשורות למסמך.

אתה ולקוחותיך רגילים כנראה לעבוד עם מסמכי נייר. FineReader ימיר מסמכים מודפסים, כל סוג של תמונה (מסמך סרוק או תמונה) למסמך טקסט נוח וקל לעריכה, בדיוק של 99%. העיצוב, מספור העמודים במסמך, הכותרת התחתונה והעליונה יהיו זהים לאלה שבמקור.

אם אתה מעדיף לעבוד עם קבצי PDF , FineReader 14 מאפשר לך להדגיש, לבאר ולהוסיף הערות למסמכי PDF באותו אופן כמו ב-Word. יתר על כן, אתה יכול בקלות לערוך טקסט PDF, לשנות תמונות, להוסיף, להסיר או לסובב דפים. כל הפונקציונליות שיש ל-PDF להציע בכלי ידידותי אחד.

FineReader 14 מציע גם תכונה שימושית מאוד עבור עורכי דין - מעתה תוכל להשוות שתי גרסאות של אותו מסמך בלחיצה אחת. לדוגמה, קיבלת חוזה נייר חתום מהשותף שלך ואתה רוצה להשוות אותו עם קובץ ה-Word הראשוני. אין בעיה! התוכנה תציג את הבדלי הטקסט בין המסמכים ותדגיש את כל השינויים הרלוונטיים.

FineReader 14 היא תוכנה מודרנית לזיהוי תווים אופטי ולעיבוד קובצי PDF, ידידותית מאוד למשתמש. כל אחד יכול להתקין תוכנה מסוג כזה במחשב ולהתחיל להשתמש בה באופן מיידי. נסה אותה בעצמך  – הורד גרסת ניסיון חינם של FineReader ולמד מהחוויה האישית שלך עד כמה העבודה עם מסמכים יכולה להיות נוחה. 

כתבות שאולי פיספסתם

*#