למי יש זמן לשיחת ייעוץ?

תוכן מקודם בחסות הבנק הבינלאומי
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן מקודם בחסות הבנק הבינלאומי
תוכן מקודם

העולם עמוס במידע. האינטרנט, האפליקציות, הנייידים החכמים. כל אלה מכניסים הרבה מאוד מידע לחיינו ועושים אותנו נגישים יותר ועסוקים יותר. קבוצות הוואטסאפ השונות והמשונות מפציצות אותנו כל יום במידע חשוב (אבל בעיקר גם במידע חשוב פחות) שגוזל מאיתנו זמן יקר.

עומס המידע הזה גורם לנו לעיתים להתייחס לתפל (איזה שכן מעצבן שכתב משהו בקבוצה של הבניין) ולא לעיקר (איך להשקיע את הכסף שלנו). זה כמובן קורה בשל הסטת תשומת הלב שלנו שמופרעת כל רגע עם הדבר הבוער הבא.

לכן, לפעמים כשמגיעה שיחת הייעוץ מיועץ ההשקעות שלנו בבנק, שעשויה להיות השיחה החשובה ביותר שנקבל השבוע, אנחנו לא תמיד מתפנים, ומסננים את השיחה או מסבירים בנימוס כי אין לנו כרגע זמן ושנדבר בזמן הקרוב.

אבל שוק ההון לא מחכה לנו, ובשנים האחרונות השוק, שהפך להיות רק דינאמי יותר ויותר, יכול לבצע תנועות חדות ובהתאם להשפיע גם על תיק ההשקעות שלנו בזמן שאנו מתעסקים בפינוי הזבל בבניין.

צורך זה הוא רק אחת הסיבות שהחל מהיום בבנק הבינלאומי ניתן לקבל את ייעוץ ההשקעות המקצועי, האישי והאובייקטיבי ביותר ישירות במלל לאפליקציית הסלולר של הבנק אשר מאפשרת גם לבצע את פעולות המסחר בקלות מאותו המסך. ככה נוכל להישאר מעודכנים במה שקורה בשוק ההון כל הזמן ובכל מקום ולהתאים את התיק להמלצות היועץ המנוסה של הבנק שיהיה תמיד מצידה השני של האפליקציה.

השירות החדש זה נקרא advise.me והוא מוצע הודות לשיתוף פעולה פורץ דרך של הבנק עם חברת הסטארט-אפ פינובסט. בהתאם לשמו, שירות advise.me מאפשר ליועץ ההשקעות לייעץ לי בצורה האישית והמתאימה ביותר ולא פחות חשוב, בצורה שתאפשר לגזול לי כמה שפחות זמן כך שתוך כדי ההתעסקות בנושאים חשובים כמו טיולי בית הספר אוכל גם להתעסק בנושאים חשובים לא פחות כמו הבטחת העתיד הפיננסי של משפחתי. 

לפרטים נוספים >>