תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

האתר שלכם לא נגיש? צפו לקנס בגובה של כ-75,000 ש"ח

ב-26.10.2017 נכנס לתוקפו 'חוק נגישות אתרי אינטרנט' לפיו נקבע שאתר אינטרנט שאינו נגיש (תקן AA) חשוף לתביעות ולקנסות עד 75,000 ש"ח

ארטויז'ן

בניתם אתר אינטרנט לעסק לפני זמן מה. מאז השתנו לא מעט כללים באינטרנט. במהלך הזמן לא ברור אם טיפלתם בעדכון והתאמת האתר על פי השינויים שחלו ברשת. וממש לא ברור האם טיפלתם בנגישות שלו...

חוק הנגישות החדש שנכנס לתוקף ב-26.10.2017 מהווה ציון דרך ולא ניתן להתעלם ממנו ו'להטמין הראש בחול'. הוא מחייב בעלי אתרים ונכסים דיגיטליים מסחריים נוספים (כולל דפי כגון דפי נחיתה ואפליקציות להטמיע תפריט הנגשה ברמה מינימלית של AA  באתר.

האיום בקנס מחד והצורך להתאים את האתרים שלכם למיליוני בעלי מוגבלויות הגולשים מאידך  ברשת מחייבים אתכם לבצע התאמת האתר לנגישות על פי הכללים של החוק החדש. הקליקו כאן ותוכלו ללמוד את כללי הנגישות ע"פ עמדת משרד המשפטים.

סקר סטטוס נגישות

ארטויז'ן, אשר מתמחה בבניה ואחזקה של אתרי אינטרנט (יותר מ-3000 אתרים בשנים האחרונות) מציעה לבצע עבורכם סקר סטטוס נגישות חינם - שממצאיו יציגו את המצב הנוכחי של האתר שלכם. לצד הממצאים (וע"פ העניין) תוגש הצעה לעדכון האתר.

אתם מוזמנים לגלוש ישירות לאתר ארטויז'ן - ושם תוכלו להירשם לצורך ביצוע הסקר. תוכלו גם להתקשר ל-072-3726867 לפרטים נוספים.

אל תסתכנו בקנסות כבדים!

גלשו: סקר סטטוס נגישות חינם

כתבות שאולי פיספסתם

*#