תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

בזמן שתיק ההשקעות שלך מצוי בתרדמת החברים שלך נהנים מהשקעות בנדל"ן בינלאומי - בלי עקומת למידה כואבת ויקרה...

סביבת ההשקעות המאפיינת את השנים האחרונות, מציבה אתגר בפני כל משקיע. הריבית האפסית, שוק ההון התזזיתי ומגוון אפיקי השקעה שאיבדו מזוהרם, הובילו להקמתה של iintoo - רשת ההשקעות החברתית הראשונה בישראל, המציעה למשקיעים כמוך בעלי הון בגובה 100,000 ש"ח ומעלה, גישה נוחה למגוון הזדמנויות השקעה בנדל"ן בכל רחבי העולם. החברים שלך כבר כאן. ואתה?

השקעות נדל"ן בחו"ל - מהיום גם אתה יכול

תחום הנדל"ן, אשר זוכה בשנים האחרונות לעניין רב כתוצאה מאובדן האטרקטיביות של אפיקי ההשקעה המסורתיים, נחשב עד לאחרונה לאפיק המיועד למשקיעים "כבדים" בלבד ואינו נגיש למשקיעים קטנים המעוניינים לגוון את תיק ההשקעות. מצב זה השתנה מן היסוד עם הקמתה של חברת iintoo ע"י דב קוטלר - אשר כיהן כמנכ"ל ישראכרט, בנק איגוד וחברת ויזה כאל וערן רוט - לשעבר מנכ"ל ושותף בקרן השקעות מצליחה ואחד מהצעירים המבטיחים בישראל, ע"פ המגזינים FORBES ו-G.  

"מחד, המשקיע הקטן המתלבט מה לעשות עם כספו", אומר ערן רוט, "חשוף לאינספור הצעות השקעה, חלקן לאו דווקא איכותיות או בעלות סיכון גבוה. מאידך, אין לו נגישות לעולם בו פועלים יזמי הנדל"ן הגדולים ולרווחיות ממנה הם נהנים - וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. iintoo פיתחה עבור המשקיעים המעוניינים להשקיע בנדל"ן, סביבת השקעה המשמרת את כספם ומאפשרת להם ליהנות מרווח יזמי ומתשואות גבוהות ביחס לאלטרנטיבות ההשקעה הקיימות כיום בשוק. כל זאת, תוך התנהלות שקופה והוגנת, שיתוף מלא במידע וליווי מקצועי שוטף של צוות מומחים"

לראשונה, השקעה בתשקיף

שקיפות היא מהערכים המרכזיים של iintoo ואין מדובר בסיסמה בלבד. היוזמה של iintoo לגייס השקעה בנדל"ן בארה"ב באמצעות תשקיף, מהווה תקדים בעולם ההשקעות בנדל"ן. כך iintoo מספקת לך אלטרנטיבת השקעה ראויה, המתאפיינת ברמת הגנה גבוהה, שקיפות מרבית וליווי מקצועי בגובה העיניים. כמו כן, ההשקעה באמצעות iintoo, טומנת בחובה יתרון משמעותי נוסף: השקעה נטולת עקומת למידה כואבת ויקרה, המאפיינת כל משקיע, העושה את צעדיו הראשונים בתחום הנדל"ן בחו"ל.

באפריל האחרון צלחה iintoo את מבחן ההנפקה וגייסה 17 מיליון ש"ח מהציבור עבור רכישה ובנייה של מעונות סטודנטים בקרבת אוניברסיטת ויסקונסין בארה"ב. הבנייה צפויה להתחיל ברבעון הרביעי של 2017, ולהסתיים באוגוסט 2018. לאחר השלמת הבניה, צפוי הנכס להניב למשקיעי iintoo הכנסה שוטפת משכר דירה, החל מספטמבר 2018. הצלחת מהלך זה, מאפשרת ל- iintoo להציע בעתיד השקעות איכותיות נוספות, המלוות בתשקיף.

הצטרף עוד היום ללא תשלום וללא התחייבות לרשת ההשקעות החברתית של iintoo. ההצלחה הבאה כבר מחכה לך!

פיזור סיכונים - הדרך לשימור כספי המשקיע ולתשואה נאה  

פיזור סיכונים הוא אחד מהעקרונות החשובים ביותר בעולם ההשקעות. תיק השקעות מבוזר הכולל סט של השקעות פיננסיות בשוק ההון והשקעות ריאליות בשוק הנדל"ן, מאפשר לך לפזר את הסיכון במגוון מיקומים גיאוגרפיים ובסוגי נכסים שונים, כגון: נכסים המניבים הכנסה רבעונית שוטפת, לצד פרויקטי ייזום הצפויים להניב רווחים בסיום הפרויקט  ובכך, להקטין את החשיפה לסיכונים בשוק ההון.

לדברי דב קוטלר, יו"ר iintoo ומאנשי העסקים המוכרים והמנוסים בישראל, גיוון בהיקף של 20%-10% מתיק ההשקעות בהשקעות כדוגמת נדל"ן, הוא המינון הנכון. "אם נתקלת בגוף שהמליץ לך להשקיע את כל כספך בנדל"ן, ראה זאת כהמלצה שדגל אדום מתנוסס מעליה..." אומר דב ומפרט: "עולם ההשקעות מורכב משורה של אפיקי השקעה כדוגמת מניות, נגזרות, אגרות חוב, מטבע חוץ  קומודיטי, ריבית ונדל"ן. כדי לשמר את כספך ואף ליהנות מתשואה נאה, עליך להשקיע במגוון אפיקי השקעה. ב- iintoo אנו פותחים בפניך מגוון הזדמנויות לפיזור סיכונים בעולם הנדל"ן, באמצעות השקעות בסכומים נמוכים יחסית, הנגישים למרבית המשקיעים"

מייסדי iintoo: דב קוטלר וערן רוט // בעלי ניסיון רב בפיננסים והשקעות נדל"ן

Iintoo שומרת על הכסף שלך, כדי שתרוויח יותר.

משקיעים ישראלים רבים כמוך, עם הון התחלתי בגובה 100,000 ש"ח בלבד, כבר נהנים ממתודולוגיית ההשקעות של iintoo, המעניקה להם, לראשונה, הזדמנות להשקיע בנכסי נדל"ן יזמיים ומניבים בכל רחבי העולם ויחד עם זאת, מספקת להם גידור סיכונים חסר פשרות:

1. סינון קפדני ליזמים

מדי חודש נבחנות בוועדת ההשקעות של iintoo עשרות פניות של יזמים מכל רחבי העולם. רק פרויקטים מעטים אשר עברו בהצלחה בדיקת נאותות מקיפה ואת אישור חברי הוועדה, מוצגים לך ולשאר החברים הרשומים ברשת ההשקעות החברתית של iintoo.

2. בחינת הנכסים בשטח

נציגי הנהלת iintoo מבקרים בכל הנכסים המיועדים להשקעה, בארץ ובחו"ל, פוגשים את היזם, מתרשמים ממנו באופן ישיר ובלתי אמצעי, בוחנים את פוטנציאל הנכס המוצע וסוקרים פרויקטים דומים ונכסים נוספים באזור ההשקעה. יתרה מזאת, תחשיבי העסקאות נערכים לפי תוכנית שמרנית יותר מזו של היזמים אליהם iintoo חוברת.

3. תוכנית עסקית ומעקב צמוד

כל פרויקט מלווה בתוכנית עסקית מאושרת מראש, הכוללת אבני דרך להשקעה ויעדים ברורים. החל ממועד סגירת העסקה, מתנהל מעקב שבועי, בשקיפות מלאה, ע"י צוות האנליסטים והכלכלנים של iintoo, על מנת לאתר כל סטייה מהתוכנית.

4. בקרה הדוקה

מנגנונים משפטיים המעוגנים בחוזה, מגבילים את יכולתו של היזם לסטות מהפרמטרים המרכזיים לשימור פוטנציאל ההשקעה הצפוי: הוצאות, הכנסות ומשך הפרויקט. אם פעילות היזם הובילה לחריגה, חלוקת הרווחים בפרויקט תשתנה לטובת כלל המשקיעים.

5. בטוחות ובעלות בנכס

ההשקעה בנכסים נעשית בקבוצות השקעה המאוחדות תחת ישות משפטית ייעודית, כאשר הכסף שלך ושל כל אחד מעמיתיך המשקיעים, "נצבע" ומסומן. 

6.  רשת השקעות חברתית בשקיפות מלאה

הנתונים על כל פרויקט מוגשים לך ולכל משקיעי iintoo בצורה נוחה וידידותית, באופן היוצר חווית השקעה חיובית ונינוחה, כך שגם אם אינך מומחה בתחום הנדל"ן, תוכל להבין את המידע המוצג בפניך בקלות רבה ולקבל החלטות מושכלות לאורך כל תקופת ההשקעה - עד מימוש הנכסים. בנוסף לאזור המידע האישי באתר, iintoo מעמידה לרשותך רשת השקעות חברתית ואפליקציה ייעודית, בה תוכל לצפות בהשקעות שנבחנו בקפידה, להתייעץ עם משקיעים אחרים ואף לעקוב אחר פעילותם.

7. חלוקת רווחים

מכיוון שהכסף שלך אינו "מנוהל" אלא מושקע בנכס/ים, iintoo "קוראת לכסף" רק בעת המימוש וגובה אחוז מסוים מהרווח שלך. לכן, האינטרס של iintoo תמיד זהה לשלך: לחתור לתשואה מקסימלית בכל השקעה והשקעה.

הצטרף עוד היום ללא תשלום וללא התחייבות לרשת ההשקעות החברתית של iintoo. ההצלחה הבאה כבר מחכה לך!

איך iintoo עובדת בשבילך?

אינטו

 

 **הפרטים במצגת זו לקוחים מתוך תשקיף החברה כפי שפורסם באתר הדיווחים הרשמי של רשות ניירות ערך ואינם יכולים להחליף  עיון בתשקיף הכולל את המידע המלא והמחייב אודות השותפות וניירות הערך שתציע, בטרם קבלת החלטה בדבר השקעה בניירות ערך של השותפות  http://www.magna.isa.gov.il/details.aspx?id=013140&reference=2017-01-033187 אין המדובר בהצעה לציבור וזו נעשית רק על פי התשקיף המהווה את המידע הכולל והמחייב.

כתבות שאולי פיספסתם

*#