תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

הסקירה השבועית

שבוע נוסף של חולשה עבר על ה- USD-בעוד ה EUR-וה CHF-מפגינים עצמה יחסית.

הנפט דשדש השבוע בתוך הטווח של השבוע שעבר, מאותת על תיקון אפשרי למהלך העליות שהחל באמצע חודש מרץ השנה, ואילו הזהב והכסף רשמו עליות נאות. מדדי המניות המשיכו בדשדושם...

מבין הרעיונות שהוצגו בסקירה הקודמת, ה USD/JPY-לא הפעיל את הטריגר שהוצג, אך סיפק שלל הזדמנויות (שפעלו היטב) במהלך השבוע במסגרת זמן של 4 שעות. כל הרעיונות האחרים לא נכנסו לפעולה.

ולשבוע הקרוב...

במסגרת זמן יומית, הNZD- החבוט הוא היחיד שמספק בהתאם לאסטרטגיות המסחר שלנו- איתותי כניסה פוטנציאליים.

GBP/NZD

הצמד השלים השבוע מהלך עליות בן ארבעה שבועות, ונבלם באזור התנגדות. שבירת הנמוך של יום רביעי האחרון תשלים תבנית היפוך ותספק איתות לשורט.

תבנית דומה, אם כי מעט פחות איכותית מתקיימת על הצמד  GBP/AUD.

NZD/CAD

שמונה שבועות אדומים רצופים, הסתיימו בנר שבועי עם זנב ארוך כלפי מטה, על רצועת הבולינג'ר התחתונה ובאזור תמיכה. בסך הכל שלוש סיבות טובות לבלימת הירידות... במסגרת זמן יומית, פריצת הגבוה של יום רביעי (הקו הירוק) תשלים תבנית היפוך ותספק את האיתות הקונקרטי לרכוש את הצמד.

מדדי המניות בבורסה האמריקאית

שבוע מסחר מעורב עבר על בורסות המניות האמריקאיות, ולמרות שהשבוע נסגר ברמת מחירים גבוהה במעט מזו שפתחה אותו, בסך הכול המחירים לא חרגו מטווח הדשדוש שמלווה אותנו בחודשים האחרונים. גם מבחינת נפחי המסחר אין בשורה או רמז לגבי העתיד.

מדד ה VIX-הנקרא גם "מדד הפחד", נמצא באזור השפל שלו (ראו תמונה מצורפת), דבר המצביע על רמת ביטחון גבוהה של הפעילים בבורסות המניות. המשמעות של "רמת ביטחון גבוהה" של המשקיעים היא שהם לא מצפים לתנודתיות רבה של מחירי המניות. ציפייה מתבקשת לאור הדשדוש המתמשך... יחד עם זאת, חשוב לזכור שעל-פי רוב, ירידות מגיעות דווקא כאשר רמת הביטחון נמצאת בשיא...

לסקירה של שבוע שעבר>>>

חזרה למדור סודות האלגוטריידינג>>>
 

כתבות שאולי פיספסתם

*#