תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

הסקירה השבועית

למרות החג, בשבוע שחלף פעלו השווקים במלוא הקיטור. ה- USD חזר להתחזק מול כל המטבעות, כאשר התעצמותו מול ה-EUR וה-CHF החלשים בלטה במיוחד: הוא התחזק מולם בכל אחד מימי השבוע שעבר. מבין המטבעות המרכזיים, גם ה-GBP הפגין בשבוע שעבר חולשה
וה-AUD הפגין עצמה יחסית.

מבין הסחורות, הנפט פתח את השבוע בשני ימי עליות, אך נחלש לאחר מכן, בעוד הזהב והכסף פתחו בארבעה ימי ירידות, ורק ביום שישי הם התחזקו.

ברוב הרעיונות שהוצגו בסקירה הקודמת הצמדים הלכו בכיוון ההפוך מאשר הרעיון שהוצג, אך מכיוון שעשו זאת מבלי להפעיל את הטריגר לכניסה לעסקה לא נגרם בשל כך שום נזק.

ה-USD/CAD ייצר איתות איכותי ביום רביעי הן בגרף יומי (נכנס לפעולה ביום חמישי ונמצא בטריטוריה ירוקה) והן בגרף 4 שעתי (נכנס לפעולה ביום רביעי בשעות הצהרים וסיפק מהלך יותר מכפול מגודל הסיכון). ה-SILVER נכנס לפעולה גם הוא ביום רביעי ונראה טוב.

ולשבוע הקרוב:

AUD/NZD

לאחר חודשיים בהם המטבע הניו-זילנדי הפגין עצמה לעומת אחיו הגדול, מתגבשת כעת תבנית היפוך. פריצת הגבוה של יום שלישי שעבר תשלים את התבנית וספק איתות לרכוש את הצמד.

EUR/GBP

לאחר מגמת ירידה שהחלה בשלהי השנה שעברה, בחודש האחרון ה-EUR התחזק מול ה-GBP, אך בשבועיים וחצי האחרונים נוצרת תבנית היפוך שתושלם אם המחיר ירד מתחת לנמוך של ה- 31 למרץ ותאותת על חזרה לירידות.

מדדי המניות בבורסה האמריקאית

ארבעה מבין חמשת ימי המסחר בבורסות המניות האמריקאיות הסתיימו השבוע בעליות, כאשר גם נפחי המסחר היו גבוהים מאשר בשבוע שעבר (סימן לעצמה). יחד עם זאת, והדבר מתבטא בצורה הטובה ביותר במדד ה-SPX, המדד עדיין כלוא באזור דשדוש ורק פריצה עצמתית (יש להיזהר מפריצת שווא) עשויה לספק איתות למהלך משמעותי בכיוון כלשהו.

לסקירה הקודמת>>>

חזרה למדור סודות האלגוטריידינג>>>

כתבות שאולי פיספסתם

*#