ג'ון אליסון זכה בפרס מפעל חיים ליזמים יוצאי דופן מטעם פרס האטלס ומרכז איין ראנד

נועה להב
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ג'ון אליסון
נועה להב
תוכן מקודם

ג'ון אליסון, יו"ר ומנכ"ל בנק BB&T לשעבר ומנהל מכון קאטו לשעבר, זכה בפרס מפעל חיים מטעם פרס האטלס ומרכז איין ראנד. הפרס מוענק מדי שנה למי שהקדישו את חייהם ליזמות שחוללה שינוי חברתי, ושינו הלכה למעשה את העולם.

בנאום התודה שנשא בשידור חי מביתו בצפון קרוליינה שבארה"ב אמר אליסון, "הערב נוכחים איתנו הרבה יזמים מצליחים, שיצליחו אפילו עוד יותר בעתיד. אני רוצה לברך את הזוכים על העבודה החשובה שהם עושים בהווה, ועל התרומה הגדולה שעוד יתנו לעולם בהמשך הדרך".

ג'ון אליסוןקרדיט: TheMarker Labels

אליסון הוכר בעבר על ידי מגזין Harvard Business Review כאחד מהמנכ"לים המצליחים ביותר בהיסטוריה. בנאום הזכייה שלו סיפר על הערכים המנחים אותו בקבלת החלטות. "חברה מצליחה היא חברה המבוססת על רעיון, הנעה כלפי מטרה ברורה וביטחון עצמי", סיפר. "כל החברות שנמצאות כאן היום, ואלו שהגישו מועמדותן לפרס — כולן מורכבות ממתכנתים, מהנדסים ואנשים מוכשרים רבים במקצועות שונים ומגוונים, שעליהם מנצחים יזמים מבריקים שהוציאו את הרעיונות והחזון שלהם לפועל".

קן מואליס, אשר קיבל את הפרס בשמו של אליסון, סיפר כי אליסון "היה האיש הראשון שטלפנתי אליו אחרי שהחברה שלי הונפקה בבורסה. הוא האדם אליו פונים אנשים וחברות עם הבעיות המורכבות ביותר, והוא תמיד יודע להציע פתרון מתאים עבורם".

פרס האטלס >> לסיקור המלא