הירשמו לוובינר ייחודי מסוגו: תכנון פיננסי והזדמנויות השקעה בשנה החדשה

נטו תכנון פיננסי תקיים וובינר, ללא עלות, ביום שני, 11.10, בשעה 18:00 שמטרתו לתת כלים חשובים בתכנון פיננסי, פתרונות מיסוי מתקדמים, הזדמנויות השקעה והשקעות אלטרנטיביות לשנה החדשה

בשיתוף נטו תכנון פיננסי
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ויטלי פלוטינסקי ומיכאל לביאצילום: נטו תכנון פיננסי
בשיתוף נטו תכנון פיננסי
תוכן מקודם

שפע הנזילות שיצרה הקורונה ותנועת הכספים אל נכסים סולידיים כמו איגרות חוב, העלתה את מחירם וגם את שוקי המניות. על רקע ההתפתחויות הללו ועם כניסת השנה העברית החדשה, נטו תכנון פיננסי, מחברות התכנון הפיננסי הפרטית הגדולות בישראל, החליטה לקיים וובינר מיוחד שידון במספר נושאים עיקריים: תכנון פיננסי וחשיבותו טרם בחירת השקעות, פתרונות מיסוי מתקדמים, השקעות בינלאומיות ואלטרנטיביות  והזדמנויות השקעה לשנה החדשה.

בוובינר ישתתפו אורי קרן - מנהל השקעות ראשי ושותף במור בית השקעות, ויטלי פלוטינסקי - שותף וסמנכ"ל שיווק בקבוצת נטו תכנון פיננסי ומיכאל לביא - שותף בקבוצת נטו תכנון פיננסי וממייסדי חברת נטו פמילי אופיס.

30 שנות ניסיון

קבוצת נטו תכנון פיננסי מחזיקה בניסיון של כ-30 שנה בעולמות הפיננסים, ביטוח והשקעות. הקבוצה עומדת בחוד החנית של עולם התכנון והניהול הפיננסי ומונה למעלה מ-350 עובדים ו-127 מתכננים פיננסים מקצועיים הפועלים בפריסה ארצית. בין היתרונות הבולטים של הקבוצה: מענה הוליסטי המותאם לצרכי הלקוח, תוך ראייה בטובתו האישית כערך עליון. שילוב של מקצוענות בעולמות הפיננסים, המיסוי וההשקעות הם אלו הממצבים את הקבוצה כבר שנים ארוכות בין המובילות בתחומה.

החל משנת 2018 נכללת נטו תכנון פיננסי בדירוג החברות המצליחות במשק הישראלי על-ידי   dun's100. באחרונה, החליטה נטו לערוך אירועי וובינר כדי לחלוק ידע וערך רב עם הציבור הרחב. אנשי הקבוצה מדווחים שרבים מבין המשתתפים באירועי הוובינר הקודמים, סיפרו כי קיבלו תובנות וידע שסייעו להם לקבל החלטות טובות יותר בנושא החיסכון וההשקעות.

תכנון פיננסי והזדמנויות השקעה בשנה החדשהצילום: נטו תכנון פיננסים

"הזדמנות לשפר את התשואות ברמת סיכון זהה"

אורי קרן, שותף ומנהל ההשקעות הראשי של בית ההשקעות מור - מבתי ההשקעות המובילים בשנים 2020-2021 בתשואות, יקדיש את חלקו בהרצאה לסקירת השוק בנושא הזדמנויות, סיכונים וחשיבה מחוץ לקופסה - יצירת תשואה עודפת לשנה הבאה עלינו לטובה.

ויטלי פלוטינסקי, שותף וסמנכ"ל השיווק בנטו תכנון פיננסי מתייחס לנושא ההרצאה שלו בוובינר: "אנחנו פוגשים הרבה מאוד לקוחות שביצעו בחירות מעולות במסלולי השקעה, אך אם היו נעזרים בגורם מקצועי לתכנון פיננסי, הם היו עשויים לשפר את התשואה משמעותית באותה רמת סיכון. הסיבות לכך הן מגוונות: החל מתכנון מס נכון, בחירה במוצרי השקעה מתאימים, מינופים,  קבלת מימון ביניים ממוצרי השקעה במקום פדיון, השקעות אלטרנטיביות ועוד ועוד. "את החלק הראשון של ההרצאה בוובינר אקדיש  לנושאים הללו".

בשל התנודות שנרשמו בשנים האחרונות בשוקי ההון, עלתה מאוד המודעות לשילוב של מוצרי השקעה אלטרנטיביים בתיק הנכסים של משפחות ויחידים. לנכסים אלטרנטיביים יש מתאם נמוך או אין מתאם כלל לשוק ההון והם מהווים פתרון טוב כהגנה מפני משברים כלכליים.

מיכאל לביא, שותף בנטו תכנון פיננסי וממייסדי נטו פמילי אופיס מסביר את היתרונות בהשקעות אלטרנטיביות: "היתרון המשמעותי בשילוב של השקעות אלטרנטיביות בתיק ההשקעות הוא שבעת משבר כלכלי, סביר שלא תהיה ירידת ערך של הנכסים האלטרנטיביים בתיק ההשקעות או על גבי מסכי הבורסה. אומנם נכסים בשוק ההון נפגעים, אבל לא בהכרח הנכסים האלטרנטיביים. כלומר הפגיעות של תיק הנכסים למשברים נמוכה יותר. יתרון נוסף הוא שבהשקעות אלטרנטיביות ניתן לייצר על בסיס אותה רמת סיכון מקבילה בשוק ההון, החזר השקעה גבוה משמעותית. זה נובע מהפיצוי שהמשקיעים מבקשים על היעדר הסחירות וכן על יכולת לאתר נכסים שאין עליהם תחרות רבה, כפי שיש בשוק ההון".

כדי להירשם לוובינר שיתקיים ביום שני, 11.10, בשעה 18:00 שעון ישראל תוכלו להשאיר את הפרטים מטה.

*ההרשמה לקבלת הקישור לוובינר הינה ללא עלות.

*שימו לב - ניתן להירשם גם לשידור החוזר של הוובינר שייערך ביום שלישי (למחרת), ב-12.10 בשעה 10:00. בשידור החוזר נענה על שאלות בצ'אט לייב.