תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

וויטסמוק מפרסמת נתונים פיננסים לרבעון הראשון של 2017 ומציגה צמיחה מהירה בהכנסות וצמצום חד בהפסדים

תחזית לרבעון השני 2017: ההכנסות יעברו את הכנסות הרבעון הרביעי 2016, כ- 20.1 מיליון שקלים, שעונתית מהווה הרבעון החזק בשנה. עלייה של פי 4.7 בהכנסות הרבעוניות לסך של 15.5 מיליון שקל. הפסד רבעוני של 0.8 מיליון שקל. תזרים מזומנים חיובי בסך 1.6 מיליון שקל

גרף עולה
Dreamstime

תל-אביב, 29 במאי 2017 – וויטסמוק (ת"א: וסמק), חברה ישראלית גלובלית העוסקת בפרסום בוידאו ובשיווק והפצה באמצעות מנועי חיפוש (באינטרנט ובמובייל), מדווחת על נתונים כספיים לרבעון הראשון של 2017. הכנסות החברה ברבעון הסתכמו ב- 15.5 מיליון שקל, צמיחה של פי 4.7 בהשוואה לתקופה מקבילה אשתקד אשר משקפת את מימוש האסטרטגיה העיסקית של החברה לצמיחה באמצעות רכישות. במהלך הרבעון, החברה השלימה את רכישת Wise Data Media הפועלת בתחום הפרסום בוידאו. רכישה זו הצטרפה לפעילות חטיבת הוידאו הפנימית של החברה, Omnivid (אשר נרכשה מחברת GMS Digital ביולי 2016).

איתי מרוז, מנכ"ל וויטסמוק: "מימוש אסטרטגיית הרכישות שלנו מובילה לעלייה משמעותית בהיקפי הפעילות ולצמצום חד בהפסדים ברבעון. לאור עונתיות בתחום כמו גם השלמת רכישת Wise בפברואר השנה, אנו מעריכים כי כבר ברבעון השני של השנה נציג הכנסות גבוהות יותר מהרבעון הרביעי של 2016, שהוא מסורתית הרבעון החזק בשנה. לצד הצמיחה המהירה שלנו, אנו ממשיכים לפעול ליצירת סינרגיה בפעילויות השונות במטרה לשפר את הרווחיות באופן מהותי ולייצר תזרימי מזומנים הולכים וגוברים בהמשך השנה שיצרו ערך לבעלי המניות של החברה".

דגשים פיננסיים לרבעון הראשון של 2017:

הכנסות החברה ברבעון הראשון של 2017 הסתכמו ב- 15.5 מיליון שקל, עלייה של פי 4.7 בהשוואה ל- 3.3 מיליון שקל ברבעון המקביל 2016. העלייה המשמעותית בהכנסות הינה על רקע פעילות הפרסום בוידאו של חטיבת הוידאו הפנימית של החברה Omnivid וכן כתוצאה מהשלמת רכישת פעילות חברת Wise Data Media, החל מפברואר 2017, פעילות שבאה לידי ביטוי חלקי ברבעון.

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

ההפסד הנקי של החברה ברבעון הראשון לשנת 2017 הסתכם ב- 0.8 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 2.5 מיליון שקל ברבעון המקביל 2016. הקיטון מקורו בצמצום פעילותה של החברה הכלולה קיבו, כך שברבעון הנוכחי לא התהוו לחברה כל הוצאות בגין קיבו.
תזרים מזומנים מפעילות שוטפת ברבעון הראשון לשנת 2017 הסתכמו ל- 1.6 מיליון שקל.

אודות וויטסמוק

וויטסמוק (WhiteSmoke. ת"א: וסמק) היא חברה ישראלית גלובלית העוסקת בשיווק ופרסום באינטרנט ובמובייל. החברה מספקת שירותי פרסום דיגיטלי בוידאו בערוצי מדיה דיגיטלית, הכוללים אפליקציות מובייל ואתרי אינטרנט. הפעילות כוללת רכישת שטחי פרסום באמצעי מדיה דיגיטלית שונים, תוך טיוב מקסימלי שלהם להשגת אפקטיביות ומיקוד של הפרסום. פעילות וויטסמוק בתחום השיווק וההפצה באמצעות מנועי חיפוש כוללת הפניית משתמשים לתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש המובילים בעולם, באמצעות הסכמים אסטרטגיים עם שותפים מובילים בתחום. עוד עוסקת וויטסמוק בפיתוח, שיווק והפצת תוכנות ואפליקציות לתיקון ושדרוג הכתיבה בשפה האנגלית, תחת מותג וויטסמוק. החברה נוסדה בשנת 2002, והיא מנוהלת כיום על ידי איתי מרוז. משרדי וויטסמוק נמצאים ברמת החייל, תל-אביב.

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
ווטיסמטק לוגו

וויטסמוק הינה חברת אינטרנט גלובלית העוסקת במספר תחומי פעילות שהמרכזי מביניהם הוא תחום הפרסום בוידאו, הן באמצעות חטיבת הוידאו הפנימית Omnivid והן באמצעות חברת הבת Wise Air. עוד עוסקת החברה בשיווק והפצה באמצעות מנועי חיפוש וכן בפיתוח,  מכירה ושיווק של תוכנות לשיפור הכתיבה בשפה האנגלית. 

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#