תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

וויטסמוק חתמה על מזכר הבנות לרכישת חברה העוסקת בפרסום בווידאו

וויטסמוק, העוסקת בשיווק ופרסום באינטרנט ובמובייל, תשלם עבור החברה 1 מיליון דולר ■ מוקדם יותר השנה רכשה וויטסמוק את חברת GMS Digital

וויטסמוק, העוסקת בשיווק ופרסום באינטרנט ובמובייל, חתמה על מזכר הבנות לרכישת חברה העוסקת בתחום הפרסום בווידאו. במועד רכישת החברה, ששמה לא פורסם, תשלם וויטסמוק 1 מיליון דולר במזומן תמורת 100% מהחברה. 

מנכ"ל וויטסמוק איתי מרוז

אם החברה הנרכשת תמשיך להרוויח בין השנים 2019-2017 בעלי המניות הקודמים בה יהיו זכאים ל-50% מהרווח הנקי בשנים אלו, ובשנים 2022-2020 ל-20% מהרווח הנקי או 200 אלף דולר, לפי בחירת המוכרים.

לחברה הנרכשת אין דו"חות מבוקרים, אך לטענת וויטסמוק, על פי המצגים שניתנו להם במשא ומתן מדובר בחברה רווחית. לפי מצגים אלו ב-10 החודשים הראשונים של 2016 הכנסותיה של החברה הסתכמו בכ-16 מיליון שקל, לעומת 6.9 מיליון שקל בתקופה המקבילה.  

וויטסמוק מקווה להציג צמיחה מהירה, שתתווסף לתוצאות אותן הציגה ברבעון השלישי של 2016. וויטסמוק הציגה הכנסות של 17.4 מיליון שקל, רווח תפעולי של כ-2.7 מיליון שקל, ותזרים מזומנים חיובי שוטף של 1.2 מיליון שקל.

איתי מרוז, מנכ"ל וויטסמוק, אמר כי: "אנו פועלים לממש אסטרטגיית צמיחה מהירה ורווחית. בנוסף לתרומה משמעותית להכנסות, לחברת הנרכשת ישנה טכנולוגיה שתמצב אותנו טוב יותר בשרשרת הערך בתחום הפרסום בווידאו, ותאפשר לנו לשפר את הרווחיות של החברה.

"חשוב לציין כי רכישה זו הינה בהמשך לרכישת פעילות GMS, אשר הובילה אותנו ברבעון השלישי להציג הכנסות שיא בשנתיים האחרונות, עם צמיחה חזקה בתחום הפרסום בווידאו. העמקת הפעילות שלנו בתחום, נועדה להמשיך לגוון את מקורות ההכנסה, לפזר סיכונים באופן משמעותי ולייצר ערך לבעלי המניות של החברה".

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
ווטיסמטק לוגו

וויטסמוק הינה חברת אינטרנט גלובלית העוסקת במספר תחומי פעילות שהמרכזי מביניהם הוא תחום הפרסום בוידאו, הן באמצעות חטיבת הוידאו הפנימית Omnivid והן באמצעות חברת הבת Wise Air. עוד עוסקת החברה בשיווק והפצה באמצעות מנועי חיפוש וכן בפיתוח,  מכירה ושיווק של תוכנות לשיפור הכתיבה בשפה האנגלית. 

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#