רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן
ווטיסמטק לוגו

וויטסמוק הינה חברת אינטרנט גלובלית העוסקת במספר תחומי פעילות שהמרכזי מביניהם הוא תחום הפרסום בוידאו, הן באמצעות חטיבת הוידאו הפנימית Omnivid והן באמצעות חברת הבת Wise Air. עוד עוסקת החברה בשיווק והפצה באמצעות מנועי חיפוש וכן בפיתוח,  מכירה ושיווק של תוכנות לשיפור הכתיבה בשפה האנגלית. 

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת

WhiteSmoke

וייטסמוק דיגטל

וויטסמוק מוכרת את נכסי החברה הכלולה 'קיבו' ל-STARTAPP

החברה הודיעה בסוף הרבעון השלישי 2016 כי הפחיתה את מלוא השקעתה בקיבו. בהתאם להסכם המכירה, קיבו (בה מחזיקה החברה 42.8%) עשויה לראות רווחים מהפעילות באמצעות מנגנון חלוקת רווחים על פיו תהיה קיבו זכאית ל-10%-20% מהרווח הגולמי ול-20% מהרווח הנקי שיופקו על ידי STARTAPP מהנכסים הנרכשים למשך 3 שנים, ובנוסף תהיה זכאית ל-10% מהתקבולים במידה והנכסים ימכרו בעתיד לגורם שלישי (עד 3 שנים לאחר השלמת העסקה)

גרף מנייה

וויטסמוק מדווחת על תוצאות הרבעון השני והמחצית הראשונה של 2017: המשך צמיחה מהירה בהכנסות

תל-אביב, 6 באוגוסט 2017 – וויטסמוק (ת"א: וסמק), חברה ישראלית גלובלית העוסקת בפרסום בוידאו ובשיווק והפצה באמצעות מנועי חיפוש באינטרנט ובמובייל, מדווחת על תוצאותיה הפיננסיות עבור הרבעון השני והמחצית הראשונה של שנת 2017.

גרף עולה

וויטסמוק מפרסמת נתונים פיננסים לרבעון הראשון של 2017 ומציגה צמיחה מהירה בהכנסות וצמצום חד בהפסדים

תחזית לרבעון השני 2017: ההכנסות יעברו את הכנסות הרבעון הרביעי 2016, כ- 20.1 מיליון שקלים, שעונתית מהווה הרבעון החזק בשנה. עלייה של פי 4.7 בהכנסות הרבעוניות לסך של 15.5 מיליון שקל. הפסד רבעוני של 0.8 מיליון שקל. תזרים מזומנים חיובי בסך 1.6 מיליון שקל

כותרות מ- TheMarker