תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

פלוריסטם מסכמת את הרבעון

פתיחת מרכזי ניסוי קליניים בישראל, אישורים מעמד משמעותיים מהרגולטורים ושלושה אישורי פטנט חדשים

חברת הביו-רפואה הישראלית פלוריסטם, מובילה עולמית בפיתוח מוצרי ריפוי מתאי שלייה, פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הפיסקאלי הראשון לשנת 2018, שהסתיים ב-30 בספטמבר 2017. במסגרת הדיווח, מסכמת החברה את ההתפתחויות הקליניות הרבות שחלו ברבעון זה ומפרטת את מצבה הפיננסי.

■ תכניות המחקר בתאי PLX-PAD זוכות לתמיכה נרחבת מצד סוכנויות רגולטוריות מרכזיות: אישור מסלול מהיר מה-FDA האמריקני לניסוי שלב 3 בטרשת עורקים חמורה בגפיים, ומשוב חיובי מה-EMA וה-FDA בנוגע למתווה ופרוטוקול ניסוי שלב 3 בשיקום שרירים לאחר שבר בירך.
■ הענקת מעמד של תרופת יתום מה-FDA לתאי PLX-R18 כטיפול בתסמונת הקרינה החריפה (ARS).
■ החברה פותחת מרכזי ניסוי קליניים בישראל לטיפול בתאי PLX-R18 לאחר כשל בהשתלת מח עצם.
■ פלוריסטם חתמה על הסכם לביצוע ניסוי קליני בטיפול מחלת השתל נגד המאכסן (GvHD), יחד עם המרכז הרפואי 'איכילוב' בתל אביב.
■ החברה קיבלה אישור על שלושה פטנטים נוספים – 2 פטנטים בהונג-קונג עבור טיפול בפגייעות שרירים ואיסכמיה קשה, ופטנט נוסף מטעם משרד הפטנטים האירופאי ל-PLX-R18 המרחיב באופן משמעותי את הקניין הרוחני של החברה באשר לטיפול לאחר כימותרפיה, פגיעות קרינה, מחלות גנטיות ומחלות אוטואימוניות.

דוח רבעון
Dreamstime

"פעילותנו ברבעון זה מעידה את הדרך שאנו עושים לפיתוח ומסחור של מוצרי ריפוי, בעלי פוטנציאל סיוע למיליוני חולים ברחבי העולם השרויים במצבים קליניים שלהם לא קיים טיפול מספק כיום", אמר היום יו"ר פלוריסטם ומנכ"ל משותף, זמי אברמן. "ראינו התעניינות גוברת בפיתוחים ובניסויים שלנו מגופים חיצוניים, כולל ארגונים רגולטוריים מרכזיים, גופים ממשלתיים, שותפים עסקיים, רופאים ומטופלים ברחבי העולם. זוהי הבעת אמון חשובה המצביעה על כך שפלוריסטם עשויה למלא פער משמעותי במערכת הבריאות העולמית. ככל שאנחנו מתקרבים לאישור השיווק ולמסחור, לפלוריסטם יתרון משמעותי בתעשייה הודות לטכנולוגיית הייצור התלת-ממדית שלנו, הקניין הרוחני החזק, שותפויות עסקיות ונתונים חיוביים שנאספו מהמחקרים שלנו".

עדכון פיננסי

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

נכון ליום 30 בספטמבר 2017, לפלוריסטם יתרת מזומנים בסך 21.3 מיליון דולר במזומן ושווי מזומנים, פיקדונות בנקאיים, פיקדונות מוגבלים וניירות ערך סחירים. המזומנים נטו של החברה, ששימשו לפעילות השוטפת ברבעון שהסתיים ביום 30 בספטמבר 2017, הסתכמו בכ-5.2 מיליון דולר. במהלך חודש אוקטובר, ביצעה פלוריסטם הנפקה לציבור בסכום כולל של 15.1 מיליון דולר. בנוסף, הודיעה החברה על קבלת מענק שאינו מדלל על סך 7.9 מיליון דולר מתכנית המחקרים האירופאית 'הוריזון 2020' למחקר nTrack בתאי PLX-PAD.

אודות פלוריסטם

פלוריסטם הינה חברה ישראלית מובילה בפיתוח מוצרי ריפוי המבוססים על תאים המופקים משליות. החברה, שממוקמת בחיפה ומעסיקה 180 עובדים, מצויה בשלבים קליניים מתקדמים ברחבי העולם. החברה מחזיקה באחד ממתקני ייצור התאים הגדולים והמתקדמים בעולם, עם פוטנציאל ייצור של כ-150 אלף מנות תאים בשנה. 

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
לוגו פלורסטיים

פלוריסטם הינה חברה ביו-רפואית המפתחת תרופות תאיות שמקורן בשליה המאפשרות טיפול תאי ללא התאמה גנטית בין התאים לבין המטופל. מוצרי החברה נמצאים בניסויים קליניים הבוחנים את יעילותם במגוון מחלות הנגרמות מאיסכמיה, דלקתיות, פציעות אורטופדיות וכשלים של מערכת הדם. תאי ה- PLacental eXpanded) PLX) פועלים בגוף המטופל ומעוררים את מנגנון השיקום של הגוף באמצעות הפרשת חלבונים בתגובה לאיתותים מגופו של המטופל, החלבונים מאתחלים תהליך ריפוי עצמי ומשפרים את מצבו של החולה.

Pluristem

כתבות שאולי פיספסתם

*#