תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

פלוריסטם מסכמת את שנת הכספים של 2017

מימון לא מדלל בסך 19 מיליון דולר וניסויים קליניים בשלבים מתקדמים

חברת הביו-רפואה הישראלית, פלוריסטם, מובילה עולמית בפיתוח מוצרי ריפוי מתאי שלייה, פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הפיסקאלי האחרון לשנת 2017, שהסתיים ב-30 ביוני 2017. במסגרת הדיווח, מסכמת החברה את ההתפתחויות הקליניות הרבות שחלו ברבעון זה ומפרטת את מצבה הפיננסי.

בין הנקודות המרכזיות, החברה מקדמת במקביל שלושה ניסויים קליניים בשלבים מתקדמים; כל הניסויים המתקדמים נתמכים וממומנים ע"י צד שלישי –כ 19 מיליון דולר במימון לא מדלל הוענקו לניסויים בתאי PLX; החברה נמצאת לקראת ניסויים מכריעים בתאי PLX-R18 לטיפול בתסמונת קרינה חריפה (ARS) במימון מלא של הצבא האמריקני והמכון הלאומי לבריאות בארה"ב (NIH); החברה נכנסה לשלב 3 בינלאומי בניסוי הקליני לטיפול בטרשת עורקים חמורה בגפיים תחתונות (CLI), וכן מתככנת להתחיל ניסוי שלב 3 בשיקום שרירים לאחר ניתוח לתיקון שבר במפרק הירך.

דוח כלכלי עם מחשבון
Dreamstime.com

"שנת הכספים האחרונה סימנה התקדמות משמעותית בפעילות הקלינית שלנו", אמר יו"ר פלוריסטם ומנכ"ל משותף, זמי אברמן. "השלמנו את גיוס ורישום המטופלים בניסוי בינלאומישלב 2 בתאי PLX-PAD לטיפול בצליעה לסירוגין (IC), ואנו מצפים לנתונים קליניים ממחקר זה במחצית הראשונה של 2018. אנו מתקדמים כעת עם מספר ניסויים שלב 3, עם ניסוי רב-לאומי לטיפול בטרשת עורקים חמורה בגפיים תחתונות (CLI) וניסוי בשיקום שרירים לאחר ניתוח לתיקון שבר במפרק הירך. הניסויים שלנו זכו למימון לא מדלל של 19 מיליון דולר מגופים שונים, ואנו מאמינים כי הוא יכסה חלק משמעותי מהעלויות של מחקרים אלה".

עוד הוסיףאברמן ואמר: "עברנו כברת דרך משמעותית עם הפיתוח של תאיPLX-R18, ואנו עומדים לקראת ניסוי מכריע (מקביל שלב 3) לטיפול בתסמונת קרינה חריפה (ARS), זאת לאחר ניסוי שלב 2 מוצלח עם המכון האמריקני הלאומי לבריאות (NIH) שבוצע על חיות גדולות. התוצאות המבטיחות של מחקר זה הובילו להסכם נוסף עם משרד ההגנה והצבא האמריקני, במטרה לתת מענה רפואי לאנשי כוחות הביטחון במקרה של חשיפה לקרינה, ובכך להרחיב את הפוטנציאל של PLX-R18 להגנה על חיילים ואזרחים, לפני ואחרי אירוע גרעיני".

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

נשיא פלוריסטם ומנכ"ל משותף יקי ינאי הוסיף ואמר: "מאז הקמתנו, ההנהלה ידעה לזהותולנצל הזדמנויות מימון ותנאי שוק לטובת האינטרסים של בעלי המניות שלנו, כדי להבטיח את המימון הדרוש למימוש האסטרטגיה העסקית שלנו. השנה, הייתה לנו הצלחה גדולה בתכניות ה-PLX שלנו, ואנו ממשיכים לבחון אפשרויות מימון נוספות, בין היתר באמצעות הסכמי מסחור פוטנציאליים".

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
לוגו פלורסטיים

פלוריסטם הינה חברה ביו-רפואית המפתחת תרופות תאיות שמקורן בשליה המאפשרות טיפול תאי ללא התאמה גנטית בין התאים לבין המטופל. מוצרי החברה נמצאים בניסויים קליניים הבוחנים את יעילותם במגוון מחלות הנגרמות מאיסכמיה, דלקתיות, פציעות אורטופדיות וכשלים של מערכת הדם. תאי ה- PLacental eXpanded) PLX) פועלים בגוף המטופל ומעוררים את מנגנון השיקום של הגוף באמצעות הפרשת חלבונים בתגובה לאיתותים מגופו של המטופל, החלבונים מאתחלים תהליך ריפוי עצמי ומשפרים את מצבו של החולה.

Pluristem

כתבות שאולי פיספסתם

*#