תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

המיזוג ברבעון השני האיץ את מגמת הצמיחה והרווחיות

גידול של כ- 22% בהכנסות וכ- 65% ברווח הנקי

גרף
Dreamstime

מעודכן לתאריך 31.08.16

ההכנסות הסתכמו בכ- 10.3 מיליון ש"ח לעומת כ-8.4 מיליוני

הרווח הנקי זינק מכ-2.45 מיליון   לכ-4 מיליוני

עסקאות הניכיון הסתכמו בכ-250 מיליוני

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

החברה שכרה משרדים לפתיחת סניף נוסף

דיבידנד מצטבר מתחילת השנה של כ-4.5 מיליוני

דני מזרחי מנכ"ל אופל בלאנס אומר: "השלמת המיזוג של מירסני ואינווסטנט ארעה בסוף אפריל השנה וכבר עתה , אנו חוגגים את ההשפעה החיובית של המיזוג. אופל בלאנס צומחת ומתרחבת בכל פרמטר אפשרי. ההכנסות, הרווח לפני מס והרווח הנקי עלו בצורה ניכרת. מגמת הפריסה הגיאוגרפית נמשכת ובקרוב נפתח סניף רביעי של הקבוצה . כל זאת בהתאם ליעדים והאסטרטגיה שלנו. הפכנו לגוף מוביל בתחום השירותים הפיננסיים החוץ בנקאיים לעסקים וכרשת מתרחבת נמשיך להציע ללקוחות שירותים מתקדמים נוספים ובמקביל נפעל לגיוון מקורות האשראי שלנו".

********************

המאפיין המרכזי של הרבעון וגם החציון הינו המשך מגמת הצמיחה והתרחבות הפעילות העסקית כאשר הגידול בהכנסות החברה נבע, בין היתר, מגידול בתיק הלקוחות בעזרת ניצול ומימוש מסגרות האשראי העומדות לרשות הקבוצה.

תוצאות הרבעון השני של 2016:

הכנסות החברה ברבעון השני הסתכמו בכ-10.3 מיליוני לעומת הכנסות של כ-8.4 מיליוני ברבעון המקביל בשנת 2015 גידול של 22%. הרווח לפני מס זינק בכ-62% והסתכם בכ-5.4 מיליוני . הרווח הנקי זינק בכ-65% והסתכם בכ-4.0 מיליוני לעומת רווח נקי של כ-2.5 מיליוני ברבעון השני בשנת 2015. עיסקאות הניכיון ברבעון השני הסתכמו בכ-250 מיליוני לעומת כ-231 מיליוני   ברבעון הראשון של השנה.

תוצאות החציון של שנת 2016:

הכנסות החברה בששת החודשים הראשונים של 2016 הסתכמו בכ-20 מיליוני לעומת הכנסות של כ-16.7 מיליוני בתקופה המקבילה, גידול של כ-23%. הרווח לפני מס זינק בכ-53% והסתכם בכ-9.5 מיליוני ש"ח ואילו הרווח הנקי הסתכם בכ-7.1 מיליוני , זינוק של 58% לעומת רווח של כ-4.5 מיליוני   בששת החודשים הראשונים של 2015.

תיק הלקוחות של אופל בלאנס בסוף יוני גדל בכ-35% והסתכם בכ-146.5 מיליוני לעומת תיק לקוחות של כ-108.9 מיליוני בחציון המקביל. סך עסקאות הניכיון בחציון הראשון הסתכם בכ-481 מיליוני לעומת סך של 377 מיליוני   בחציון המקביל, גידול של כ-28%. הכנסות החברה משקפות תשואה שנתית של 29% על תיק הלקוחות שלה. ההון עצמי של אופל מסתכם בכ-33.9 מיליוני   לעומת כ-25.5 מיליוני בחציון המקביל, גידול של 35%. כמו כן הכריזה החברה על חלוקת דיבידנד נוסף של 1 מיליון   ובמצטבר עומד הדיבידנד מתחילת השנה על כ-4.5 מיליוני .

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
אופל בלאנס לוגו

אופל בלאנס הינה חברה ציבורית המתמחה במימון כנגד ממסרים דחויים "נכיון שיקים", המאפשר לבעלי עסקים להנות מתזרים מזומנים זמין כנגד שיקים מעותדים. שירות זה משמש עסקים קטנים ובינוניים כמנוע צמיחה וניתן ללא צורך בהון עצמי או בהוכחת איתנות פיננסית, השירות מצמצם פערים חברתיים ומאפשר גם לעסקים נטולי הון עצמי לקחת חלק ולהשתתף בפרויקטים גדולים.

עוד החברה מעניקה מגוון שירותים פיננסים לעסקים: קניה ומכירת מט"ח, העברת כספים לחו"ל ליבואנים ליצואנים ולפרטיים, הנפקת כרטיסים בינלאומיים נטענים ושירותים מתקדמים נוספים. בנוסף החברה מקדמת את תחום האשראי החוץ בנקאי המתאפיין בצמיחה מואצת בשנים האחרונות וזוכה להכרה וחשיבות מצד הרגולטור ומשרדי הממשלה שהבינו את חשיבותו ותרומתו למשק הישראלי.

 

 

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#