תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

המשך מגמת הצמיחה לאופל בלאנס ברבעון הראשון של 2016

גידול של כ- 24% בהכנסות ושל כ- 50% ברווח הנקי

מעודכן לתאריך 31.5.16

 

ההכנסות הסתכמו בכ- 5.5 מיליון שקל

הרווח הנקי זינק לכ-2.4 מיליון שקל

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

גידול של 24% בעסקאות הניכיון לכ-133 מיליון שקל

מיזוג החברות מירסני ואינווסטנט אושרו ב-27 לאפריל

אושרה חלוקת דיבידנד של כ-.3.5 מיליון שקל

אופל בלאנס, המתמחה במתן שירותים פיננסיים לעסקים ומגוון שירותי מימון חוץ בנקאיים מתקדמים, מפרסמת את התוצאות הכספיות לרבעון הראשון תוך המשך מגמת הצמיחה והתרחבות הפעילות העסקית. הדוחות אינם מבטאים את המיזוג של החברות מירסני ואינווסנט לאופל ותוצאותיהן יבואו לידי ביטוי ברבעון השני.

הכנסות החברה ברבעון הסתכמו בכ-5.5 מיליון שקל לעומת הכנסות של כ-4.4 מיליון שקל ברבעון המקביל בשנת 2015 גידול של 24%. הרווח הנקי זינק בכ-50% והסתכם בכ-2.4 מיליון שקל לעומת רווח נקי של כ-1.6 מיליון שקל ברבעון הראשון בשנת 2015. ההכנסות נטו משירותים פיננסיים הסתכמו ברבעון הראשון בכ-4.4 מיליון שקל בהשוואה להכנסות של 3.3 מיליון שקל ברבעון המקביל, גידול מרשים של 33%.

מסך וגרף מניות בעלייה
Dreamstime

תיק הלקוחות של אופל בלאנס גדל בכ-32% והסתכם בכ-79.4 מיליון שקל לעומת תיק לקוחות של כ-60 מיליון שקל ברבעון המקביל. סך עסקאות הניכיון ברבעון הראשון הסתכם בכ-133 מיליון שקל לעומת סך של 107 מיליון שקל ברבעון המקביל, גידול של 24%. הכנסות החברה משקפות תשואה שנתית של 29% על תיק הלקוחות שלה. כמו כן הכריזה החברה על חלוקת דיבידנד במזומן בהיקף של כ-3.5 מיליון שקל.

ב-27 לאפריל השלימה אופל את מהלך המיזוג  של החברות מירסני ואינווסטנט. מהלך מיזוג החברות הרחיב את פריסתה הגיאוגרפית בצורה משמעותית ומאפשר לה לספק שירותים לעסקים באזורי נקודות השירות. החברות הממוזגות הינן חברות עתירות ידע, ניסיון וכוח אדם איכותי ומקצועי. המהלך יאפשר לאופל בלאנס התרחבות משמעותית ועיבוי מערך הלקוחות, השירותים והיקף הפעילות.

דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס מציין כי: "הרבעון הראשון משקף את המשך מגמת הצמיחה וההתרחבות של אופל בלאנס. השלמת המיזוג עם מירסני ואינווסנט הינו אירוע משמעותי ומכונן ערך עבורנו כאשר התוצאות הכספיות המאוחדות יבואו לידי ביטוי החל מהרבעון השני של השנה. קבוצת אופל בלאנס כיום נחשבת כמובילת דעה ומובילת שוק בתחום השירותים הפיננסיים לעסקים בינוניים וקטנים זאת תוך שמירה על בקרה ואיכות בתהליכי החיתום וגיוס הלקוחות. אופל ממשיכה להתקדם בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה שלה בכל הקשור לגיוון המקורות הכספיים מחד והמשך הפריסה הגאוגרפית מאידך".

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
אופל בלאנס לוגו

אופל בלאנס הינה חברה ציבורית המתמחה במימון כנגד ממסרים דחויים "נכיון שיקים", המאפשר לבעלי עסקים להנות מתזרים מזומנים זמין כנגד שיקים מעותדים. שירות זה משמש עסקים קטנים ובינוניים כמנוע צמיחה וניתן ללא צורך בהון עצמי או בהוכחת איתנות פיננסית, השירות מצמצם פערים חברתיים ומאפשר גם לעסקים נטולי הון עצמי לקחת חלק ולהשתתף בפרויקטים גדולים.

עוד החברה מעניקה מגוון שירותים פיננסים לעסקים: קניה ומכירת מט"ח, העברת כספים לחו"ל ליבואנים ליצואנים ולפרטיים, הנפקת כרטיסים בינלאומיים נטענים ושירותים מתקדמים נוספים. בנוסף החברה מקדמת את תחום האשראי החוץ בנקאי המתאפיין בצמיחה מואצת בשנים האחרונות וזוכה להכרה וחשיבות מצד הרגולטור ומשרדי הממשלה שהבינו את חשיבותו ותרומתו למשק הישראלי.

 

 

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#