תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

המשך מגמת ההתרחבות של אופל באלאנס

גידול בהיקף האשראי הבנקאי בעוד 10 מיליון שקל

עודכן בתאריך 24.7.16

אופל בלאנס, המתמחה במתן שירותים פיננסיים לעסקים ומגוון שירותי מימון חוץ בנקאיים מתקדמים, מודיעה כי הגיעה לסיכום עם תאגיד בנקאי לפי מסגרת האשראי שתועמד לרשות החברה תעלה מ-10 מיליון שקל עד כה לכ-20 מיליון שקל. האשראי יינתן בדרך של און-קול או הלוואות לתקופה של עד שנה ויישא ריבית של פריים + 1.5%.

איור של גרפים בעלייה
Dreamstime

יצויין כי בדוחות הכספיים של ה-31 למרץ הגיע היקף האשראי מהמערכת הבנקאית לכ-39.5 מיליון שקל ולאור הסיכום לעיל הוא יגדל בכ-20% ויעמוד על כ-50 מיליון שקל.

דני מזרחי מנכ"ל אופל בלאנס אומר: "התרחבות הפעילות של הקבוצה לאחר מיזוגן של מירסני ואינווסנט לאופל מתבטאת בגידול בביקוש לאשראי מצד לקוחות ואני שמח שהמערכת הבנקאית מביעה אמון מלא בהתנהלות החברה ובתוכניותיה האסטרטגיות תוך תמיכה בגידול פעילות הקבוצה. אופל ממשיכה להתקדם בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה שלה בכל הקשור לגיוון המקורות הכספיים מחד והמשך הפריסה הגיאוגרפית מאידך".

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
אופל בלאנס לוגו

אופל בלאנס הינה חברה ציבורית המתמחה במימון כנגד ממסרים דחויים "נכיון שיקים", המאפשר לבעלי עסקים להנות מתזרים מזומנים זמין כנגד שיקים מעותדים. שירות זה משמש עסקים קטנים ובינוניים כמנוע צמיחה וניתן ללא צורך בהון עצמי או בהוכחת איתנות פיננסית, השירות מצמצם פערים חברתיים ומאפשר גם לעסקים נטולי הון עצמי לקחת חלק ולהשתתף בפרויקטים גדולים.

עוד החברה מעניקה מגוון שירותים פיננסים לעסקים: קניה ומכירת מט"ח, העברת כספים לחו"ל ליבואנים ליצואנים ולפרטיים, הנפקת כרטיסים בינלאומיים נטענים ושירותים מתקדמים נוספים. בנוסף החברה מקדמת את תחום האשראי החוץ בנקאי המתאפיין בצמיחה מואצת בשנים האחרונות וזוכה להכרה וחשיבות מצד הרגולטור ומשרדי הממשלה שהבינו את חשיבותו ותרומתו למשק הישראלי.

 

 

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#