תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

אופל בלאנס מגדילה את פעילותה ופריסתה

אושר המיזוג של החברות הפרטיות מירסני ואינווסנט

מעודכן לתאריך 30.06.16

אסיפת בעלי המניות של אופל בלאנס, המתמחה במתן שירותים פיננסיים מגוונים ומתמקדת בתחום ניכיון הצ'קים אישרה את המיזוג של שתי החברות הפרטיות (בבעלות אותם בעלי שליטה של אופל בלאנס) מירסני ואינווסטנט. הראשונה פועלת מראשון לציון ולה 20 שנות וותק ואילו אינווסטנט פועלת בחולון ולה 13 שנות וותק ולשתיהן תחום פעילות זהה לזה של אופל בלאנס.

איור של צלליות אנשי עסקים וגלובוסים
Dreamstime

המיזוג של מירסני ואינווסנט נעשה בהתאם להערכות שווי לשתי החברות של כ-42.8 מיליון שקל (כ-13.3 מיליון שקל למירסני וכ-29.5 מיליון שקל לאינווסטנט). שוויה של אופל בלאנס לצורך הקצאת המניות הוא כ-84.5 מיליון שקל. בהתאם להערכת שווי זו יוקצו לבעלי המניות של מירסני ואינווסטנט כ-23.6 מיליון מניות חדשות המהוות 50.65% מהון המניות של אופל בלאנס. לאחר ההקצאה יחזיקו בעלי השליטה של אופל בלאנס בכ-86.5% מהון המניות של החברה הממוזגת וביתר המניות יחזיק הציבור (13.5%).

מדוחות פרופורמה שצורפו על ידי החברה לאסיפה המיוחדת עולה כי, הכנסות אופל יחד עם החברות הממוזגות הסתכמה בתשעת החודשים הראשונים של השנה בכ-25.4 מיליון שקל לעומת הכנסות של כ-14.3 מיליון שקל של אופל בלאנס לבדה. הרווח הנקי הסתכם בכ-9.15 מיליון שקל לעומת כ-5.7 מיליון שקל של אופל באופן עצמאי. ההון העצמי בתום תשעת החודשים הסתכם בכ-26 מיליון שקל. ברבעון השלישי הסתכמו ההכנסות פרופורמה בכ-8.6 מיליון שקל והרווח הנקי בכ-3.2 מיליון שקל.

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

מיזוג החברות מירסני ואינווסנט יביא לכך שאופל בלאנס תפעל משלוש נקודות במקביל, המנוהלות על ידי צוות עתיר ניסיון: משרדי החברה והנהלתה ממוקמים באשדוד ואליהם יתווספו משרדים בראשון לציון ובחולון.

דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס אומר: מיזוגן של החברות לתוך אופל בלאנס עומד בקנה אחד עם יעדי החברה להרחבת הפעילות וחזון הצמיחה של החברה. החברה הממוזגת תהנה מיתרונות לגודל בכל הקשור להשגת מימון בנקאי או מוסדי והדבר ישפר את ביצועי החברה הממוזגת. "המיזוג הוא בעל פוטנציאל צמיחה, אשר עשויה להניב לבעלי המניות בחברה תשואה חיובית משמעותית בשנים הבאות כתוצאה מהגדלת הפעילות ומהאפשרות לגדול ולהתפתח בתחום ניכיון ממסרים דחויים, מתן שירותי מטבע ומוצרים פיננסים נוספים".

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
אופל בלאנס לוגו

אופל בלאנס הינה חברה ציבורית המתמחה במימון כנגד ממסרים דחויים "נכיון שיקים", המאפשר לבעלי עסקים להנות מתזרים מזומנים זמין כנגד שיקים מעותדים. שירות זה משמש עסקים קטנים ובינוניים כמנוע צמיחה וניתן ללא צורך בהון עצמי או בהוכחת איתנות פיננסית, השירות מצמצם פערים חברתיים ומאפשר גם לעסקים נטולי הון עצמי לקחת חלק ולהשתתף בפרויקטים גדולים.

עוד החברה מעניקה מגוון שירותים פיננסים לעסקים: קניה ומכירת מט"ח, העברת כספים לחו"ל ליבואנים ליצואנים ולפרטיים, הנפקת כרטיסים בינלאומיים נטענים ושירותים מתקדמים נוספים. בנוסף החברה מקדמת את תחום האשראי החוץ בנקאי המתאפיין בצמיחה מואצת בשנים האחרונות וזוכה להכרה וחשיבות מצד הרגולטור ומשרדי הממשלה שהבינו את חשיבותו ותרומתו למשק הישראלי.

 

 

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#