תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

צ'ק-קאפ מודיעה על הסכם עם GE Health careלשיתוף פעולה בייצור גלולת X-ray

צ'ק-קאפ בע"מ (Nasdaq: CHEK, CHEKW), חברה בשלבי פיתוח קליני בתחום הדיאגנוסטיקה והמכשור הרפואי העוסקת בפיתוח גלולה הניתנת לבליעה דרך הפה לאיתור סרטן המעי הגס, ללא צורך בהכנה מוקדמת של המעי, הודיעה היום כי התקשרה בהסכם עם GE Healthcare (NYSE: GE) לפיתוח ולוולידציה של ייצור בהיקפים כמותיים מסחריים של מקור קרינת X-Ray, ושילובו בגלולה של צ'ק-קאפ. לכשיושלם בהצלחה, הצדדים עשויים לדון בשיתוף פעולה להקמת מתקן ייצור בהיקפים מסחריים כמותיים ובהפצת המערכת של צ'ק קאפ.

X RAY

ביל דנזל, מנכ"ל צ'ק קאפ, מסר: "אנו נלהבים מאוד מהתחלת מערכת היחסים האסטרטגית הזו עם חברת GE Healthcare תוך כדי המשך מאמצינו לאופטימיזציה של שרשרת האספקה למערכת צ'ק-קאפ. חברת GE Healthcare היא מובילה עולמית בפיתוח, ייצור והפצת חומרים להדמיה דיאגנוסטית, תרופות ומכשור רדיו-פרמצבטיים. אנו מאמינים שמינוף הניסיון והמומחיות של חברת GE Healthcare מספק לנו הזדמנות משמעותית להגיע ליעדנו - שיפור יעילות זמן הייצור והקטנת עלות ייצור הגלולה שלנו לשימוש במחקרים קליניים עתידיים ולצרכים מסחריים."

סרטן המעי הגס הוא הסיבה השנייה המובילה למוות מסרטן בארה"ב, עם 134 אלף מקרים מאובחנים ו-49 אלף מקרי מוות בשנת 2016. למרות עדויות תומכות לכך שסריקה עשויה לאתר סרטן מעי ופוליפים טרום-סרטניים,  כשליש מהאוכלוסיה הבוגרת שהומלץ לה להיבדק מעולם לא נסרקה. המערכת של צ'ק קאפ תוכננה לשפר את חוויית הנבדק על ידי הסרת חסמים המאפיינים של שיטות הסריקה הקיימות, ביניהם הכנה מוקדמת של המעי, פרוצדורה חודרנית ודגימת צואה, המהווים חסם להשלמת הבדיקה.

צ'ק-קאפ מצויה בימים אלה בניסוי קליני רב-מרכזי וצפויה להגיש בקשה  לאישור שיווק באירופה (CE Mark) למערכת צ'ק קאפ במחצית הראשונה של 2017.

אודות צ'ק קאפ

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

צ'ק-קאפ (Nasdaq: CHEK, CHEKW)היא חברה בשלבי פיתוח קליני בתחום הדיאגנוסטיקה והמכשור הרפואי העוסקת בפיתוח מערכת ראשונה מסוגה לסריקה והדמייה של פנים המעי הגס, ללא צורך בהכנה מוקדמת של המעי, לצורך איתור פוליפים טרום-סרטניים וסרטניים בשיטה פולשנית פחות מהשיטות המקובלות כיום.

החברה מפתחת גלולה הניתנת לבליעה דרך הפה, המבוססת על טכנולוגית קרינת X-Ray ברמת אנרגיה נמוכה, פרי פיתוח החברה, ומבצעת הדמיה תלת מימדית באיכות גבוהה ובאופן בטוח של דופן המעי הגס. המערכת של צ'ק-קאפ, אשר אינה דורשת הכנה מוקדמת של המעי או שינויים בתזונה או בפעילות הנבדק, מתוכננת על מנת להגדיל את היענות אוכלוסיית הנבדקים, תוך התאמה להמלצות לבדיקה לאבחון סרטן המעי הגס. המערכת של צ'ק-קאפ אינה מאושרת עדיין לשיווק.

מסמך זה מהווה תרגום נוחות בלבד להודעה באנגלית שפורסמה בארה"ב, המחייבת מבחינת החברה.

Legal Notice Regarding Forward-Looking Statements

This press release contains forward-looking statements. Words such as may, should, could, would, predicts, potential, continue, expects, anticipates, future, intends, plans, believes, estimates, and similar expressions, as well as statements in future tense, often signify forward-looking statements. Forward-looking statements should not be read as a guarantee of future performance or results and may not be accurate indications of when such performance or results will be achieved. Forward-looking statements are based on information that the Company has when those statements are made or managements good faith belief as of that time with respect to future events, and are subject to risks and uncertainties that could cause actual performance or results to differ materially from those expressed in or suggested by the forward-looking statements. For a discussion of these and other risks that could cause such differences and that may affect the realization of forward-looking statements, please refer to the Special Note On Forward-looking Statements and Risk Factors in the Companys Annual Report on Form 20-F and other filings with the Securities and Exchange Commission (SEC). Investors and security holders are urged to read these documents free of charge on the SECs web site at http://www.sec.gov. The Company assumes no obligation to publicly update or revise its forward-looking statements as a result of new information, future events or otherwise.

לפרטים נוספים:

ניר צליק, קשרי משקיעים בע"מ

טל: 03-5167620

nir@km-ir.co.il

www.km-ir.co.il

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
צ'ק-קאפ

צ'ק-קאפ היא חברה בשלבי פיתוח קליני בתחום הדיאגנוסטיקה והמכשור הרפואי העוסקת בפיתוח מערכת ראשונה מסוגה לסריקה והדמיה של פנים המעי הגס, ללא צורך בהכנה מוקדמת של המעי, לצורך איתור פוליפים טרום-סרטניים וסרטן.
בעזרת טכנולוגיית הדמיה המבוססת על קרינת X-Ray ברמת חשיפה נמוכה, פרי פיתוח החברה, המערכת סורקת את המעי במצבו הטבעי ויוצרת תמונות תלת ממדיות של הדופן הפנימית שלו, ללא צורך בניקוי מעיים מסורתי או שינויים בתזונה ובפעילותו של הנבדק. 
המערכת של צ'ק-קאפ מתוכננת להתמודד עם החסמים המשמעותיים ביותר לביצוע קולונוסקופיה ולהגדיל את ההיענות להמלצות לביצוע בדיקה לאבחון סרטן המעי הגס. המערכת של צ'ק-קאפ אינה מאושרת עדיין לשיווק.

 

כתבות שאולי פיספסתם

*#