תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

צ'ק-קאפ מודיעה על הסכם השקעה של 5.9 מיליון דולר

צ'ק-קאפ בע"מ ("החברה" או "צ'קקאפ") (Nasdaq: CHEK, CHEKW) , חברה בשלבי פיתוח קליני בתחום הדיאגנוסטיקה והמכשור הרפואי העוסקת בפיתוח גלולה הניתנת לבליעה דרך הפה לאיתור סרטן המעי הגס, ללא צורך בהכנה מוקדמת של המעי, הודיעה היום כי חתמה על הסכם עם משקיע מוסדי בתחום ה-health-care.

ההסכם הוא בתמורה להשקעה מיידית של כ-5.9 מיליון דולר לפי מחיר המשקף כ-1.90 דולר למניה(*).

החברה מייעדת את תמורת הגיוס לקידום הפיתוח הקליני של מערכת ההדמיה הייחודית של החברה, שנועדה לאיתור סרטן המעי הגס ללא צורך בהכנה מוקדמת של המעי, ולמטרות כלליות של עסקי החברה.

גרף מניות

השלמת הסכם ההשקעה (ה-closing) צפויה להתקיים ב-11 באוגוסט 2016 או לפני, והיא כפופה לתנאי השלמה מקובלים.

(*) בתמורה להשקעה תקצה החברה ניירות ערך במנגנון הכולל 643,614 מניות במחיר של 1.90 דולר למניה ו-2,514,218 כתבי אופציה במחיר של כ- 1.85 דולר לכתב אופציה, אשר תמורתם שולמה מראש (pre-paid warrants). כתבי האופציה ניתנים למימוש במחיר נומינלי של 0.20 ש"ח. היה וכל כתבי האופציות ימומשו, יסתכם התקבול הכולל של החברה מהסכם ההשקעה בסך של- 6 מיליון דולר.

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

המניות וכתבי האופציה (ה-pre-paid warrants) וכן המניות שתבענה מכתבי אופציות (ה-pre-paid warrants) מוצעות תחת ה-Shelf Registration Statement on Form F-3 (File No. 333-211065), שהוכרז כתקף על ידי רשות ניירות ערך האמריקאית (SEC) ב-11 ביולי, 2016. נספח לתשקיף הקשור להנפקה זו יוגש ל-SEC.

כסוכן היחידי (Placement Agent) בהשקעה זו שימשו - Chardan Capital Markets, LLC. בנוסף,Maxim Group LLCו- Roth Capital Partnersשימשו כיועצים פיננסיים בהשקעה.

אודות צ'ק קאפ

צ'ק-קאפ(Nasdaq: CHEK, CHEKW) היא חברה בשלבי פיתוח קליני בתחום הדיאגנוסטיקה והמכשור הרפואי העוסקת בפיתוח מערכת ראשונה מסוגה לסריקה והדמיה של פנים המעי הגס, ללא צורך בהכנה מוקדמת של המעי, לצורך איתור פוליפים טרום-סרטניים וסרטניים.

בעזרת טכנולוגיית הדמיה המבוססת על קרינת X-Ray ברמת אנרגיה נמוכה, פרי פיתוח החברה, המערכת סורקת את המעי במצבו הטבעי ויוצרת תמונות תלת ממדיות של הדופן הפנימית שלו. ללא צורך בניקוי מעיים מסורתי או שינויים בתזונה ובפעילותו של הנבדק, המערכת של צ'ק-קאפ מתוכננת להתמודד עם החסמים המשמעותיים ביותר לביצוע קולונוסקופיה ולהגדיל את ההיענות להמלצות לביצוע בדיקה לאבחון סרטן המעי הגס. המערכת של צ'ק-קאפ אינה מאושרת עדיין לשיווק.

מסמך זה מהווה תרגום נוחות בלבד להודעה באנגלית שפורסמה בארה"ב, המחייבת מבחינת החברה.

Legal Notice Regarding Forward-Looking Statements

This press release contains forward-looking statements. Words such as may, should, could, would, predicts, potential, continue, expects, anticipates, future, intends, plans, believes, estimates, and similar expressions, as well as statements in future tense, often signify forward-looking statements. Forward-looking statements should not be read as a guarantee of future performance or results and may not be accurate indications of when such performance or results will be achieved. Forward-looking statements are based on information that the Company has when those statements are made or managements good faith belief as of that time with respect to future events, and are subject to risks and uncertainties that could cause actual performance or results to differ materially from those expressed in or suggested by the forward-looking statements. For a discussion of these and other risks that could cause such differences and that may affect the realization of forward-looking statements, please refer to the Special Note On Forward-looking Statements and Risk Factors in the Companys Annual Report on Form 20-F and other filings with the Securities and Exchange Commission (SEC). Investors and security holders are urged to read these documents free of charge on the SECs web site at http://www.sec.gov. The Company assumes no obligation to publicly update or revise its forward-looking statements as a result of new information, future events or otherwise.

לפרטים נוספים:

ניר צליק, קשרי משקיעים בע"מ

טל: 03-5167620

nir@km-ir.co.il

www.km-ir.co.il

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
צ'ק-קאפ

צ'ק-קאפ היא חברה בשלבי פיתוח קליני בתחום הדיאגנוסטיקה והמכשור הרפואי העוסקת בפיתוח מערכת ראשונה מסוגה לסריקה והדמיה של פנים המעי הגס, ללא צורך בהכנה מוקדמת של המעי, לצורך איתור פוליפים טרום-סרטניים וסרטן.
בעזרת טכנולוגיית הדמיה המבוססת על קרינת X-Ray ברמת חשיפה נמוכה, פרי פיתוח החברה, המערכת סורקת את המעי במצבו הטבעי ויוצרת תמונות תלת ממדיות של הדופן הפנימית שלו, ללא צורך בניקוי מעיים מסורתי או שינויים בתזונה ובפעילותו של הנבדק. 
המערכת של צ'ק-קאפ מתוכננת להתמודד עם החסמים המשמעותיים ביותר לביצוע קולונוסקופיה ולהגדיל את ההיענות להמלצות לביצוע בדיקה לאבחון סרטן המעי הגס. המערכת של צ'ק-קאפ אינה מאושרת עדיין לשיווק.

 

כתבות שאולי פיספסתם

*#