תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

מגדל אטריום ברמת גן הקפיץ את ההכנסות של אמות ברבעון הראשון

ה-NOI הרבעוני צמח בכ-13% והסתכם ב-155 מיליון שקל, ה-FFO צמח בכ-18% והסתכם בכ-99 מיליון שקל. מוסלר: "אנו מעוניינים לרכוש נכסים התואמים את פרופיל ההשקעות שלנו"

אטריום
Dreamstime

חברת הנדל"ן אמות מקבוצת אלוני חץ- המהווה זרוע הנדל"ן המניב של הקבוצה בישראל -  סיימה את הרבעון הראשון של 20177 עם עלייה בהכנסות וברווחים. ה-NOI ברבעון צמח בכ-13% והסתכם ב-155 מיליון שקל בעוד שה-NOIמנכסים קיימים (NOI Same property) עלה ב-12.5% ל-154 מיליון שקל. העלייה מיוחסת בעיקר להמשך איכלוסו של מגדל אטריום רמת גן. בנטרול מגדל אטריום עומדת העלייה על 2.9%.

ה- FFO ברבעון הראשון צמח בכ-18% והסתכם בכ- 999 מיליון שקל. רמת המינוף של החברה ירדה לשיעור של 48%, לעומת 50% ברבעון המקביל. בתקופת הדוח רכשה אמות שני נכסים בהיקף של 360 מיליון שקל אשר צפויים להניב לחברה באיכלוס מלא כ- 24-26 מיליון שקל משכירות. מנכ"ל אמות אבי מוסלר אמר לאחר הדוחות, כי: "ברבעון הנוכחי גדלה תרומתם של נכסים אשר לא באו לידי ביטוי באופן מלא בשנת 2016, בדגש על המשך איכלוסו המוצלח של מגדל אטריום. אנו מעוניינים לרכוש נכסים איכותיים אשר תואמים את פרופיל ההשקעות שלנו, במקביל לכך אנו פועלים על מנת להרחיב את תיק הנכסים שלנו תוך ניצול יכולתנו היזמיות והאיתנות הפיננסית".

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
לוגו

אמות השקעות בע"מ הינה חברה ציבורית מהמובילות בישראל בתחום הנדל"ן המניב ומהווה זרוע ההשקעות בישראל של חברת אלוני-חץ נכסים והשקעות בע"מ, המחזיקה בה כ- 61%.

החברה נסחרת בבורסה לני"ע בתל אביב ונכללת במדדים המובילים: מדד ת"א-35, מדד ת"א-125, מדד ת"א-נדל"ן, מדד תל-דיב' ובמדד ת"א-AllShare. אגרות החוב של החברה מדורגות על ידי חברת הדירוג מעלות בדירוג AA/Stable ועל ידי חברת הדירוג מדרוג בדירוג Aa2/Stable.

אמות השקעות בע"מ נוסדה בשנת 1964 כחברה פרטית והונפקה לראשונה בבורסה לני"ע בתל אביב בחודש מאי 2006. החברה עוסקת במישרין ובעקיפין באמצעות תאגידים שבשליטתה בניהול, השכרה, אחזקה, ייזום ופיתוח של נכסים מניבים בישראל. בבעלות החברה 102 נכסים, בשטח כולל של 1.2 מיליון מ"ר, כ- 789 אלפי מ"ר שטחי השכרה ו-427 אלפי מ"ר שטחי חנייה . הנכסים כוללים בנייני משרדים והייטק, קניונים, מרכזים מסחריים, סופרמרקטים, פארקים תעשייתיים, מרכזים לוגיסטיים ותחנות אוטובוסים מרכזיות. סה"כ מחזיקה החברה בנכסים בשווי כולל של כ-9.9 מיליארד ₪. הנכסים מושכרים לכ-1,600 שוכרים, שיעור התפוסה בנכסי החברה עומד על כ-97%. מרבית נכסי החברה ממוקמים במרכזי הערים הגדולות במרכז הארץ ובאזורי ביקוש.

כתבות שאולי פיספסתם

*#