תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

אלגומייזר מדווחת על תוצאות חברת הבת לינקיורי: ההכנסות לרבעון הראשון הסתכמו ב-31.5 מיליון ש"ח הרווח ברבעון עמד על 4 מיליון ש"ח

חברת אלגומייזר, הנסחרת בתל אביב ומתמחה בפרסום באינטרנט, מציגה אומדנים להכנסות הקבוצה ותוצאות תכנית ההתייעלות שבוצעה על ידה לרבעון ראשון לשנת 2018

כזכור, בחודש יולי האחרון רכשה החברה את חברת לינקיורי והחברות הבנות שלה, והחלה לבצע תהליך התייעלות תפעולי בעקבות הרכישה. על פי החברה, תהליכים אלו נותנים אותותיהם במהירות, ומשנים את תוצאות החברה לטובה, מידי חודש.

על פי האומדנים שמפרסמת אלגומייזר, ההכנסות של לינקיורי ברבעון הראשון של 2018 הסתכמו בכ-31.5 מיליון ש"ח.

ההוצאות לרבעון עמדו על כ-27.5 מיליון ש"ח והרווח הרבעוני הסתכם בכ-4 מיליון ש"ח.

Businessman hand pointing arrow graph step up growth business an
Marchmeena | Dreamstime.com

בחברה מציינים כי,הכנסות הרבעון הראשון של השנה הקודמת, שנת 2017, היוו כ-22% מההכנסות השנתיות לאותה שנה. לו תשמר פרופורציה זו בשנת 2018, הרי שהכנסות החברה תהיינה כפי שהעריכה החברה ואף מעט למעלה מכך.

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

לצד הגידול בהכנסות מציגה אלגומייזר במקביל גידול בשימוש במוצרי הקבוצה. אחד האומדנים למדידת צמיחה והתייעלות במוצרי הקבוצה הינה כמות החיפושים באמצעות מוצריה.

הנתונים מצביעים על גידול מתמיד מידי רבעון לכמות החיפושים באמצעות מוצרי קבוצת אלגומייזר. ברבעון הראשון של 2018 נרשמו בארה"ב (השוק העיקרי בו פועלת הקבוצה ומהווה 80% מכלל השימוש במוצריה) 121 מיליון חיפושים- לצורך ההשוואה ברבעון הראשון של 2017 נרשמו 88.6 מיליון חיפושים, כך שמדובר בגידול של למעלה מ-36%.

יודגש כי אומדנים אלו אינם סקורים ואינם מבוקרים.

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
אלגומייזר לוגו

לקבוצת אלגומייזר שלוש חטיבות המפתחות ומשווקות מגוון של פתרונות תוכנה טכנולוגיים ייחודיים, המבצעים אוטומציה, אופטימיזציה ומוניטיזציה של קמפיינים באינטרנט עבור הפלטפורמות המובילות בעולם, כגון: Google, Facebook, Yahoo ועוד. 

הכלים האוטומטיים של החברה מאפשרים למפרסמים ובעלי אתרים להרוויח יותר מהקמפיינים הפרסומיים שלהם ומהאתרים שלהם.

 

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#