תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

חצי שנה לאחר רכישת לינקיורי: הכנסות קבוצת אלגומייזר צמחו באלפי אחוזים והסתכמו בכ- 106 מיליון ש"ח בשנת 2017 (לפי דוח פרופורמה מבוקר)

אלגומייזר צופה הכנסות של למעלה מ- 137 מיליון ש"ח לשנת 2018

קבוצת אלגומייזר הפועלת בתחום הפרסום והשיווק באינטרנט מדווחת על תוצאותיה הכספיות לשנת 2017.

דוחות הקבוצה השנתיים כוללים לראשונה את השפעת הרכישה של לינקיורי אותה ביצעה אלגומייזר במחצית השניה של 2017.

הדוח המאוחד, המציג את הכנסות הקבוצה לשנת 2017, כולל את לינקיורי מיום הרכישה במחצית השניה של 2017, מראה גידול מרשים בהכנסות ל-58.6 מיליון . מדובר בצמיחה של כ- 7,700% בהשוואה לשנת 2016.  

Revenue
Jakub Jirsák | Dreamstime.com

הכנסותיה של לינקיורי לשנת 2017 הסכמו בכ-106 מיליון ש"ח (מהם כ-58.6 מיליון ש"ח לאחר רכישתה בידי אלגומייזר). תוצאות אלו מצביעות על צמיחה של 52% (בחישוב דולרי) בהשוואה להכנסות לינקיורי בשנת 2016, וכן צמיחה ברווחיות הגולמית.

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

כאמור, אלגומייזר הכירה בהכנסות לינקיורי רק מהמחצית השניה של 2017, לאחר שבחודש יולי 2017 השלימה החברה עסקה לרכישת 100% ממניותיה של חברת לינקיורי, לרבות החברות הבנות והחברות הנכדות, תמורת 11.8 מיליון דולר במזומן ובניירות ערך של החברה. טרם העסקה, הוערכו ההכנסות הצפויות של לינקיורי בכ-95 מיליוני ש"ח.  

אלגומייזר פרסמה תחזית להכנסות לינקיורי לשנת 2018 אשר בה צופה הקבוצה כי הכנסות לינקיורי ימשיכו לצמוח גם בשנה הנוכחית לכדי 137 מיליון ש"ח.

ההפסד של קבוצת אלגומייזר (בנטרול הוצאות עסקת הרכישה והוצאות שאינן תזרימיות), מאז הרכישה, קטן בכ-60% והסתכם בכ-5 מיליון ש"ח, לעומת הפסד של כ-13 מיליוני ש"ח בשנת 2016 .

ההפסד התפעולי עמד על כ-20 מיליון ש"ח והוא כולל בתוכו הוצאות שאינן תזרימיות בסך של כ-15 מיליון ש"ח הקשורות ברובן להוצאות מימון העסקה לרכישת לינקיורי ומימוש העסקה עצמה.

למעשה, רווחי לינקיורי, מאז עסקת הרכישה, ביולי 2017, "קיזזו" את הפסדי אלגומייזר לכל המחצית השניה, ואף חלק מההפסדים של אלגומייזר טרם עסקת הרכישה (וכל זאת בנטרול עלויות העסקה).   

נועם בנד, מנכ"ל אלגומייזר: "אנו גאים בהכנסות המרשימות עליהם דיווחנו ומעודדים אף יותר מהמשך מגמת הצמיחה. הצמיחה העקבית בהכנסות שמציגה לינקיורי מעידה כי רכישתה ומיזוגה לתוך קבוצת אלגומייזר תרמה רבות לפעילות הקבוצה. אנו רואים בלינקיורי מדדים המעידים על המשך מגמת הצמיחה שימשיכו להניב לאלגומייזר הכנסות גם בעתיד אשר יצליחו להעביר את הקבוצה כולה לרווחיות".

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
אלגומייזר לוגו

לקבוצת אלגומייזר שלוש חטיבות המפתחות ומשווקות מגוון של פתרונות תוכנה טכנולוגיים ייחודיים, המבצעים אוטומציה, אופטימיזציה ומוניטיזציה של קמפיינים באינטרנט עבור הפלטפורמות המובילות בעולם, כגון: Google, Facebook, Yahoo ועוד. 

הכלים האוטומטיים של החברה מאפשרים למפרסמים ובעלי אתרים להרוויח יותר מהקמפיינים הפרסומיים שלהם ומהאתרים שלהם.

 

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#