תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

אלגומייזר מעבירה את מערכת ה-Ad-Assistant לשיטת הבלוקצ'יין

חברת אלגומייזר הנסחרת בתל אביב בוחנת בימים אלו ביצוע ICO (InitialCoinOffering) על מנת להטמיע את טכנולוגית הבלוקצ'יין במוצר הדגל של החברה, מערכת ה Ad-Assistant.

ICO
Dreamstime

מטרת המהלך היא לנצל את טכנולוגיית הבלוקצ'יין המאפשרת ניהול זרימת מידע ותהליכים בצורה מאובטחת.

כמו כן, ביצוע ה-ICO והטמעת הטכנולוגיה, יאפשר לאלגומייזר להוסיף במערכת מודולים של וידוא קבלת השרות בפועל, קבלת תשלום, אישור ביצוע השרות, שיוך מיטבי של לקוחות ולידים והענקת אחריות.

המשמעות היא שלאחרהטמעת הטכנולוגיה, אלגומייזר תוכל להציע לקהל לקוחותיה מודל עסקי אטרקטיבי של תשלום מבוסס הצלחה עבור שימוש במערכת. כך שלמעשה הלקוחות ישלמו לחברה בגין השימוש במערכת רק לאחר קבלת עבודה שהתקבלה בפועל באמצעות המערכת.

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

נועם בנד, מנכ"ל אלגומייזר אמר כי "אנו בוחנים באופן רציני את המעבר לשיטת הבלוקצ'יין, כאשר בשלב הראשון אנו נטמיע את הטכנולוגיה במערכת ה-Ad-Assistant. המודל הזה נפוץ בעולם ומיישמות אותו חברות מצליחות רבות כגון Airbnb, Uber, Fiverr ועוד. אנו מעריכים כי, מודל עסקי זה יהווה יתרון נוסף לחברה ויאפשר להרחיב את רשתות הפרסום בהן בעל העסק יכול לפרסם היום באמצעות המערכת".

לשם בחינת ביצוע ה-ICO, החברה אף הקימה צוות בלוקצ'יין ו-ICO הכולל, בין השאר, את מנכ"ל החברה, המשנה למנכ"ל, יועץ חיצוני, וכן עובדים ויועצים נוספים.

כיום, מבצעת מערכת ה- Ad-Assistant בין השאר את התהליכים הבאים: יצירת קמפיין שיווקי בפלטפורמת הפרסום של גוגל, והפקת "Lead" או "Lead Call" לבית העסק המפרסם באמצעות המערכת.

טכנולוגיית הבלוקצ'יין, אותה מעוניינת להטמיע אלגומייזר,תסייע לחברה להציע יכולות ייחודיות נוספות לבעלי העסקים וללקוחותיהם אשר ישתמשו במערכת. להערכת החברה, המהלך כולו יחזק את יתרונותיה של מערכת ה-Ad-Assistant אל מול התחרות , כך שתהווה גורם משמעותי אשר יביא מפרסמים ומשתמשים רבים להשתמש במערכת.

החברה מדגישה, כי תבצע ICO, ככל שתבצע, אך ורק לאחר קבלת אישור של כל הגורמים המוסמכים ועמידה מלאה בכל הדרישות של רשות ניירות ערך, ככל שאלו יפורסמו טרם ביצוע ה-ICO, וכן ההוראות והתקנות של ה-SEC לביצוע ICO מסוג Security Token, כדי לעמוד אף בדרישות אלו.

להערכת החברה, לוח הזמנים הצפוי להכנת ה-ICO וביצועו, הינו כשלושה חודשים מתחילת התהליך.

אודות קבוצת אלגומייזר

לקבוצת אלגומייזר שלוש חטיבות המפתחות ומשווקות מגוון של פתרונות תוכנה טכנולוגיים ייחודיים, המבצעים אוטומציה, אופטימיזציה ומוניטיזציה של קמפיינים באינטרנט עבור הפלטפורמות המובילות בעולם, כגון: Google, Facebook, Yahoo ועוד.

הכלים האוטומטיים של החברה מאפשרים למפרסמים ובעלי אתרים להרוויח יותר מהקמפיינים הפרסומיים שלהם ומהאתרים שלהם.

החברה מנוהלת על ידי נועם בנד, לשעבר מנכ"ל חברת דוטומי בע"מ (שנמכרה ל VALUE CLICK בכ-300 מיליון דולר) ולשעבר סמנכ"ל השיווק שלFedEx  ישראל. מר בנד אף משמש כחבר בורד ב"שבוע היזמות הגלובלי סניף ישראל" עמותה המקדמת את נושא היזמות בקרב בני נוער ואוכלוסיות אחרות כחלק משבוע היזמות הגלובלי בעולם.

אלגומייזר נוסדה בשנת 2013 על ידי אביב ברקוביץ, המשנה למנכ"ל וסמנכ"ל השיווק ובשנת 2014 החלה להיסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב. ברקוביץ', בן 29, דורג לאחרונה על ידי המגזין הבינלאומי פורבס כאחד מהצעירים המבטיחים במדינת ישראל.

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
אלגומייזר לוגו

לקבוצת אלגומייזר שלוש חטיבות המפתחות ומשווקות מגוון של פתרונות תוכנה טכנולוגיים ייחודיים, המבצעים אוטומציה, אופטימיזציה ומוניטיזציה של קמפיינים באינטרנט עבור הפלטפורמות המובילות בעולם, כגון: Google, Facebook, Yahoo ועוד. 

הכלים האוטומטיים של החברה מאפשרים למפרסמים ובעלי אתרים להרוויח יותר מהקמפיינים הפרסומיים שלהם ומהאתרים שלהם.

 

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#