תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

אלגומייזר נכנסת לשוק הבלוקצ'יין

החלה בפיתוח מערכת בתחום המטבעות הוירטואליים

חברת אלגומייזר נכנסת לשוק הבלוקצ'יין והמטבעות הוירטואליים. הקבוצה החלה בימים אלו במגעים  עם יועצים וחברות בתחום מהארץ ומחו"ל, על מנת להאיץ פיתוח מוצרים ובמטרה להביא לשיתופי פעולה מתאימים בתחום הבלוקצ'יין.

במסגרת פעולות אלו, סיימה אלגומייזר לאחרונה פיתוח ראשוני (גרסה: 1.0) של תוסף דפדפן בתחום המטבעות הקריפטוגרפים.תוסף זה משמש POC (Proof of Concept), למערכות מחשב שתאפשרנה לבצע פעולות נחוצות הקשורות, רובן ככולן, לפעולות ביצוע מסחר במטבעות קריפטוגרפים, לרבות פעולות רכישת מכונות ורכישת זכויות במכונות כריית בלוקצ'יין, אכיפה רגולטורית על תהליך הרכישה והמכירה של מטבעות קריפטוגרפים, כתיבה, וכן עריכה וקריאה של ביקורות על אתרי המסחר השונים הקיימים במקורות רבים (הן על ידי מומחים והן על ידי גולשים). הקבוצה תמשיך לפתח ולהתאים את המערכת ואת המודולים הנוספים (המפורטים להלן) לפלטפורמות של גוגל, פייסבוק ולמכשירים סלולריים.

בלוקצ'יין
Dreamstime.com

נכון למועד זה, המערכת מאפשרת לחשב המרת מטבעות (מחשבון), לצפות בשערי מטבעות שונים במקום מרוכז אחד ולקבל תצוגה גרפית מרשימה של טרנדים במטבעות. כל זאת תוך יצירת הכנסות בעזרת כלי המוניטיזציה המתקדמים של חברת הבת, לינקיורי ושימוש במערכות ה-BI של לינקיורי, במטרה לתת למשתמשים מידע מדויק, ממוקד ומותאם אישית.

מודולים נוספים שבכוונת החברה להטמיע במערכת הם:

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

1. פלטפורמה שתרכז חוות דעת על פלטפורמות המסחר במטבעות הקריפטוגרפים המאפשרות קניה ומכירה של המטבעות. לשם כך הקבוצה יוצרת קשרים ומתעתדת להעסיק מומחים בתחום לצורך כתיבת מאמרים טכניים-מקצועיים ואיכותיים בתחום.

2. פלטפורמה שתאפשר לגולשים לרכוש בעלות מלאה או זכויות במכונות כרייה קיימות של מטבעות קריפטוגרפים. הפלטפורמה תאפשר לכל בעלי השרתים/המעבדים הכורים כיום מטבעות אלו, למכור באמצעות הפלטפורמה זכויות שימוש וכרייה במכונות הכרייה שבבעלותם. יצוין כי הקבוצה החלה במו"מ עם חוות שרתים במרכז אירופה על מנת שתהווה את השותף הראשון לפלטפורמה. כאמור, מודול זה מפותח בקבוצה תוך שימוש ביועצים חיצוניים ובחברות פיתוח הן כקבלנים והן כשותפים.

בכוונת הקבוצה להרחיב מערכת זו לפיתוח מלא של אתר אינטרנט ו/או אפליקציית מובייל ו/או אפליקציית ודפי פייסבוק.

הקבוצה תשתמש בידע, במקצועיות ובניסיונה העשיר בתחומי השיווק והפרסום באינטרנט לשם קידום והפצת מודולים אלו בפלטפורמות השונות אשר הקבוצה מהווה כיום שותפה שלהן כגון: גוגל, פייסבוק, אסק, אפל ועוד רבות אחרות.

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
אלגומייזר לוגו

לקבוצת אלגומייזר שלוש חטיבות המפתחות ומשווקות מגוון של פתרונות תוכנה טכנולוגיים ייחודיים, המבצעים אוטומציה, אופטימיזציה ומוניטיזציה של קמפיינים באינטרנט עבור הפלטפורמות המובילות בעולם, כגון: Google, Facebook, Yahoo ועוד. 

הכלים האוטומטיים של החברה מאפשרים למפרסמים ובעלי אתרים להרוויח יותר מהקמפיינים הפרסומיים שלהם ומהאתרים שלהם.

 

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#