אדגר חתמה על הסכם לרכישת 50% ממתחם הכולל שני בנייני משרדים בטורונטו תמורת כ - 115 מיליון שקל

הנכס צפוי להניב לאדגר הכנסה שנתית של כ - 6.8 מיליון שקל

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

אדגר מדווחת הבוקר כי חתמה על הסכם לרכישת מתחם הכולל שני בנייני משרדים וחניון בטורונטו, קנדה, יחד עם שותף. שני מבני משרדים כוללים שטח להשכרה של כ - 28 אלפי מ"ר ו - 819 מקומות חניה. נכון להיום, הנכס מושכר ל - 30 שוכרים לתקופת שכירות ממוצעת של כ - 5.7 שנים ושיעור התפוסה הממוצע בנכס הינו כ- 95%. חלקה של אדגר בעלות הכוללת של העסקה הינו בסך של כ - 40.3 מיליון דולר קנדי, כ - 115 מיליוני ש"ח נכון למועד הדיווח המיידי, המהווים 50% מהיקף העסקה. הנכס צפוי להניב לאדגר הכנסה שנתית בסך של כ - 2.4 מיליון דולר קנדי, כ - 6.8 מיליון ש"ח.

טורונטו. אדגר רכשה באחרונה שני נכסים בעירצילום: Dreamstime.com

בגין הנכס קיימת הלוואה מאת תאגיד בנקאי בהיקף של כ- 37.3 מיליון דולר קנדי (כ - 106 מיליון ש"ח) אשר תומחה כלפי אדגר והשותף בחלקים שווים. ההלוואה הינה הלוואת non-recourse עם ריבית שנתית קבועה בשיעור של 2.8%. הקרן והריבית נפרעות בתשלומים חודשיים שווים של כ- 185 אלפי דולר קנדי והיתרה תפרע אפריל 2020 . כמו כן, להבטחת פירעון ההלוואה הקיימת ניתן שעבוד על הנכס והתקבולים הנובעים ממנו, לרבות דמי השכירות. העסקה, ככל ותושלם, כפופה להשלמת תנאים כמקובל בהסכמים מסוג זה. ההסכם כולל, בין היתר, מצגים והתחייבויות מאת הצדדים לעסקה, כמקובל בהתקשרויות מסוג זה.

רועי גדיש, מנכ"ל החברה מסר: אנו שמחים להודיע על עסקה זו אשר תהווה עם השלמתה תוספת איכותית לתיק הנכסים שלנו בקנדה אשר מפגין לאורך השנים יציבות מרשימה."

אודות החברה
חברת אדגר השקעות ופיתוח בע"מ הנה זרוע ההשקעות בנדל"ן של קבוצת צור שמיר אחזקות בע"מ. אדגר פועלת בתחום הנדל"ן המניב ומתמחה ברכישה, פיתוח והשבחת נכסי נדל"ן. לחברה פעילות בינלאומית ענפה הפרושה על פני 4 מדינות: קנדה (בעיקר טורונטו), ישראל, בלגיה ופולין (וורשה). בבעלות החברה נכסים בשווי כולל של כ - 3.5 מיליארד ש"ח, והיא פועלת מעת לעת בפעילות ייזום, בדרך של השבחת נכסים קיימים והקמת בנייני משרדים חדשים להשכרה.

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן