תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

אדגר השלימה את המכרז המוסדי בגיוס הון על מנת לעמוד בתנאי הסף של אחזקות ציבור ליום 31.12.17 וגייסה כ-100 מיליון ש"ח

אדגר מדווחת כי השלימה בהצלחה גדולה את המכרז למשקיעים מסווגים במסגרת גיוס הון אותו קיימה החברה אתמול.

במהלך המכרז המוסדי התקבלו ביקושים לרכישת מניות בהיקף של כ- 122 מיליון ש"ח והחברה תגייס במסגרת המכרז המוסדי כ- 100 מיליון ש"ח במחיר של 6.57 ש"ח למניה לעומת מחיר המינימום שמכרז שעמד על 6.52 ש"ח למניה.

הגיוס בוצע על מנת לחזק את מבנה ההון ולהגדיל את שיעור החזקות הציבור לצורך עמידה בתנאי הסף של אחזקות הציבור במדדי הבורסה כפי שנדרש ע"פ התקנות ל- 31.12.17.

בוס מחלק כסף
Dreamstime

הודות לגיוס המוצלח החברה צפויה להיכלל במדד תל אביב 125 בעדכון הבא וזאת בכפוף להשלמת ההנפקה. יובהר כי היכללות החברה במדדים תלויה בגורמים שאינם בשליטתה של החברה ואין ודאות מוחלטת לעניין זה.

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

בעל השליטה בחברה, מר דורון שנידמן, המכהן כיו"ר דירקטוריון החברה, הודיע לחברה על כוונתו להשתתף בגיוס ההון בהיקף שלא יפחת מ-5 מיליון ש"ח וזאת במסגרת השלב הציבורי אשר צפוי להתקיים בימים הקרובים.

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
לוגו אדגר

אדגר השקעות ופיתוח בע"מ הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בתל אביב, הפועלת כזרוע הנדל"ן בשוק הישראלי והבינלאומי, של קבוצת צור שמיר מאז שנת 1994. החברה באופן ישיר ובאמצעות חברות בנות משקיעה בנכסים מניבים, בעיקר בתחום המשרדים. בנוסף, החברה פועלת לפיתוח והשבחת הקרקעות שבבעלותה. לחברה נכסים בישראל (בעיקר בגוש דן), קנדה (טורוטנו), פולין (ורשה) ובלגיה (אנטוורפן).

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#