תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

אדגר חתמה על הסכם שכירות עם שגרירות גרמניה בישראל בהיקף של כ - 5.7 מיליון שקל בשנה

שגרירות גרמניה תשכור 32% ממגדל C בפרויקט אדגר 360 בתל אביב לתקופה של 10 שנים אם אופציות להארכה ב- 15 שנים נוספות

אדגר מדווחת הבוקר כי חתמה על הסכם שכירות עם השגרירות של הרפובליקה הפדרלית של גרמניה בישראל להשכרת כ - 5,300 מ"ר משרדים וכ - 360 מ"ר מחסנים ושטחים טכניים ב - 5 הקומות התחתונות במגדל C בפרויקט אדגר 360 אשר שוכן ברחוב השלושה בתל אביב. השטחים מהווים כ - 32% מסך השטחים להשכרה והעסקה כוללת בנוסף 60 מקומות חניה. ההסכם נחתם לתקופה של 10 שנים החל מיום 31 בינואר 2019 עם אופציה של השגרירות להארכת תקופת השכירות ב - 3 תקופות נוספות בנות כ- 5 שנים כל אחת.

בניין אדגר ברקע איילון

בניין C יכלול 16 קומות עם 17,000 מ"ר של שטחי משרדים להשכרה ושטחי מסחר מעל ל- 4 קומות מרתפי חניה קיימים אשר כבר משמשים את הפרויקט. עבודות הבניה כבר החלו לפני מספר חודשים ולאור העובדה שמרתפי החניה כבר קיימים, זמן הקמת הפרויקט צפוי להימשך כשנתיים בלבד כך שההקמה צפויה להסתיים לקראת סוף שנת 2018 . העלות הצפויה של הפרויקט הינה כ- 150 מיליון שקל (לא כולל מימון וקרקע).

פרויקט אדגר 360 כולל בנוסף למגדל C את מגדל A בו נמצאים משרדי משרד החינוך בשטח של כ - 15,000 מ"ר ותוספת של 21,240 מ"ר של שטחי משרדים להשכרה אשר נבנו מעל ומושכרים בשיעור של קרוב ל- 95% . בניין C צפוי להניב בתפוסה מלאה NOI שנתי של כ - 19-20 מיליון שקל והתוספת מעל משרד החינוך כ - 26-27 מיליון שקל נוספים.

רועי גדיש, מנכ"ל החברה מסר: "אנו שמחים לחתום על הסכם משמעותי זה אשר מהווה עבורנו אבן דרך משמעותית בפיתוח פרויקט הדגל שלנו בישראל. פרויקט אדגר 360 נהנה מהצלחה גדולה כאשר מרבית תוספת הקומות במגדל הראשי כבר הושכרו לשורה של חברות מובילות. אנו מאמינים כי נסיים את השכרתם של יתרת השטחים המעטה עד סוף השנה ותרומתו לתוצאות תבוא לידי ביטוי ביתר שאת כבר השנה."

מגדל C

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
לוגו אדגר

אדגר השקעות ופיתוח בע"מ הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בתל אביב, הפועלת כזרוע הנדל"ן בשוק הישראלי והבינלאומי, של קבוצת צור שמיר מאז שנת 1994. החברה באופן ישיר ובאמצעות חברות בנות משקיעה בנכסים מניבים, בעיקר בתחום המשרדים. בנוסף, החברה פועלת לפיתוח והשבחת הקרקעות שבבעלותה. לחברה נכסים בישראל (בעיקר בגוש דן), קנדה (טורוטנו), פולין (ורשה) ובלגיה (אנטוורפן).

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#