תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

אדגר השלימה בהצלחה גדולה הנפקת אג"ח עם ביקושים של כ - 950 מיליון ש"ח

הריבית נסגרה במחיר המשקף תשואה ברוטו צמודת מדד של 2.97% לעומת ריבית המקסימום שעמדה על 3.42%

אדגר מדווחת כי השלימה בהצלחה הנפקת אג"ח באמצעות הרחבת סדרה ט'. במסגרת המכרז התקבלו ביקושי יתר משמעותיים בהיקף של כ - 950 מיליון ש"ח מתוכם גייסה החברה כ - 350 מיליון ש"ח. במסגרת השלב הציבורי גייסה החברה כ - 57 מיליון ש"ח.

מטבעות מסודרות בשורות על רקע טקסט של מספרים
Dreamstime.com

המחיר נסגר על 1,096 ש"ח לכל 1,000 ש"ח ערך נקוב ומייצג תשואה ברוטו צמודת מדד של 2.97% . מחיר המינימום במכרז עמד על 1,070 ש"ח. קרן אג"ח סדרה ט' עומדות לפירעון בין השנים 2021-2025 עם מח"מ של כ - 5.5 שנים והן מדורגות על ידי מדרוג בדרוג של A3 עם אופק יציב.

לאומי פרטנרס חתמים הובילה את ההנפקה ואתה פעלו אפסילון חיתום, איפקס הנפקות, ברק קפיטל חיתום, ענבר הנפקות, רוסאריו חיתום ולידר הנפקות.

בתחילת השבוע פרסמה החברה את תוצאותיה לשנת 2016 בהן הציגה גידול של כ - 10% לעומת אשתקד בהכנסות מהשכרת נכסים לכ - 221 מיליון ש"ח והמשך צמיחה ב - FFO אשר גדל בכ - 33% לעומת אשתקד לכ - 57 מיליון ש"ח. החברה הודיעה כי היא צופה שה - FFO בשנת 2017 יעמוד על 60-65 מיליון ובשנת 2018 ועל 65-70 מיליון ש"ח. ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות ליום 31 בדצמבר 2016 עלה ועמד על כ - 796 מיליון ש"ח, כ - 6.9 ש"ח למניה.

אנליסט אישי  בזק

מוגש בחסות המפרסם

אדגר הנה זרוע ההשקעות בנדל"ן של קבוצת צור שמיר. החברה פועלת בתחום הנדל"ן המניב ומתמחה ברכישה, פיתוח והשבחת נכסי נדל"ן. עיקר פעילותה של החברה הנה בקנדה ובעיקר בעיר טורונטו, ישראל, וורשה, פולין. בבעלות החברה נכסים בשווי כולל של כ - 3.5 מיליארד ש"ח, והיא פועלת מעת לעת בפעילות ייזום, בדרך של השבחת נכסים קיימים והקמת בנייני משרדים חדשים להשכרה.

החברה מודה לציבור המשקיעים על הבעת האמון.

דוחות כספיים

הקלק על הנתונים לקבלת הסבר מפורט בתחתית הטבלה
נתונים כספיים אינם זמינים כעת
לוגו אדגר

אדגר השקעות ופיתוח בע"מ הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בתל אביב, הפועלת כזרוע הנדל"ן בשוק הישראלי והבינלאומי, של קבוצת צור שמיר מאז שנת 1994. החברה באופן ישיר ובאמצעות חברות בנות משקיעה בנכסים מניבים, בעיקר בתחום המשרדים. בנוסף, החברה פועלת לפיתוח והשבחת הקרקעות שבבעלותה. לחברה נכסים בישראל (בעיקר בגוש דן), קנדה (טורוטנו), פולין (ורשה) ובלגיה (אנטוורפן).

עוד הודעות

כתבות שאולי פיספסתם

*#