שינויים בתנועת האוטובוסים בגלל חודש הרמדאן

פעילות קווי האוטובוסים של מטרופולין, נתיב אקספרס ואפיקים תשתנה עד 4 ביוני, בעיקר בשעות הערב ■ בקווי אגד לא צפויים שינויים משמעותיים

אסנת ניר
אסנת ניר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אוטובוס של חברת מטרופולין
אוטובוס של חברת מטרופולין. למצולמים אין קשר לכתבהצילום: אלון רון

פעילות האוטובוסים השתנתה בעקבות חודש הרמדאן. במוקד השינוי בוטלו נסיעות בערב, השעות שבהן שוברים את הצום. בקווים 601 ו-605 של מטרופולין, הפועלים בציר נתניה-תל אביב, מבוטלות חלק מהנסיעות בין השעות 18:15 עד 21:00 וצפויים שינויים בשעות הגעת האוטובוסים לתחנה. כמו כן צפויים שינויים בנסיעות בקו 650 של מטרופולין בשעות 21:00-19:30.

קווים נוספים שבהם צפוי שינוי בתדירות הם 606 (נתניה-תל אביב), 609 (נתניה-רעננה), 610 (נתניה-כפר סבא) ו-614 היוצא מבני ברק. חודש הרמדאן ישפיע על מסלול האוטובוסים של נתיב אקספרס, ובהם של אלה הפועלים בקו 19 (אבו סנאן-ירכא), קו 47 (אבו סנאן-נהריה) וקו 170 (חיפה-טמרה). פעילות אוטובוסים בשעות הערב בקווים רבים כגון 65, 66, 17, 307 תשתנה גם היא. חברת אפיקים מבצעת שינויים בקוויה לאורך כל החודש, והם יימשכו עד 4 ביוני. 

משרד התחבורה הנחה את המפעילות לדלל את הפעילות בקווים מתוך התחשבות בצרכי הנהגים, אבל המפעילות יכולות להפעיל שיקול דעת בסוגייה. ההנחיות ניתנו מראש, כך שאפשר היה להיערך לחודש המדובר מראש - ולמנוע ביטולי נסיעות שיפגעו בנוסעים.

חברת דן למשל מצאה מחליפים לנהגים בשעות הרלוונטיות ולא צפויים ביטולי נסיעות בקווים שבאחריותה, למעט בעיד אל פיטר. גם בקווי אגד לא צפויים שינויים משמעותיים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker