כ"ץ מחרים את עמותת אוק ירוק בגלל ביקורת

"בפועל, אין במדינת ישראל שר האחראי לבטיחות בדרכים", הטיח מייסד העמותה בשר התחבורה ■ בתגובה, הודיע כ"ץ כי "אין בכוונתו לקיים בעתיד כל קשר עם ארגון אור ירוק, בשל העובדה שאור ירוק נהפך לגוף פוליטי לכל דבר שכל תפקידו לנגח את הממשלה בכלל ואת משרד התחבורה בפרט"

אורן דורי
אורן דורי
שר התחבורה, ישראל כ"ץ
שר התחבורה, ישראל כ"ץ

עימות פומבי פרץ אתמול בין שר התחבורה, ישראל כ"ץ, ליו"ר ומייסד עמותת אור ירוק, אבי נאור. "בפועל, אין במדינת ישראל שר האחראי לבטיחות בדרכים", הטיח נאור בכנס השנתי של אור ירוק. "השר כ"ץ הסיר הלכה למעשה ובאופן חד־צדדי את האחריות הזו מעליו.

"כבוד השר, זו בריחה מאחריות תוך הפקרת הציבור בחזית כל כך מדממת. אם אין ביכולתך למלא אחריות זו, אנא החזר את המינוי לממשלה ולפחות דרוש ממנה החלטה חילופית שתאפשר לך או לשר אחר לפעול ביעילות — זו ההגינות האלמנטרית", הוסיף נאור.

בתגובה, אמר כ"ץ כי החרים את הכנס, שבו היה אמור לשאת דברים. בהודעה שהופצה מטעמו של כ"ץ נכתב: "השר הודיע כי אין בכוונתו לקיים בעתיד כל קשר עם ארגון אור ירוק, בשל העובדה שאור ירוק נהפך לגוף פוליטי לכל דבר שכל תפקידו לנגח את הממשלה בכלל ואת משרד התחבורה בפרט, תוך שימוש בנתונים שקריים והתעלמות מוחלטת מהעובדות, זאת, תוך שיתוף פעולה עם גורמים עסקיים בעלי עניין".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker