כדאי לקנות? מכונית חדשה ב-70 אלף שקל

דאצ'יה חוזרת לישראל: מציעה 4 דגמים

דניאל שמיל
דניאל שמיל

קרסו מוטורס מנסה להשיב לישראל את דאצ'יה, יצרנית הרכב הרומנית, ומנסה למצב אותה כמותג רכב זול, הנותן תמורה לכסף. דאצ'יה שייכת כיום לחברת רנו, וממוצבת כמותג המציע מכוניות פשוטות וזולות. נוסף למחירים הנמוכים יחסית, דאצ'יה תימכר בשיטת שיווק מיוחדת.

המכוניות יימכרו באספקה מיידית. הלקוח יוכל להגיע לאולם התצוגה הנמצא בפתח תקווה, סמוך למתחמי מכירת רכב משומש, יבחר דגם, אבזור וצבע, יוכל לעשות נסיעת מבחן ולחזור עם המכונית הביתה עוד באותו יום.

ארבעה דגמים יוצעו, בשלב ראשון. סאנדרו היא סופר-מיני שתוצע בגרסת "כאילו-שטח" בשם Stepway, שתימכר ב-69 אלף שקל. דאסטר, רכב פנאי שיימכר ב-90 אלף שקל עם הנעה קדמית ומנוע טורבו-בנזין, או ב-122 אלף שקל עם הנעה לכל הגלגלים ומנוע דיזל. דגם מעניין נוסף הוא הלודג'י, מיניוואן קטן עם שבעה מקומות ישיבה במחיר של 100 אלף שקל. עוד תשווק גם מכונית מסחרית בשם דוקר, במחיר של 95 אלף שקל.

דאצ'יה Stepwayצילום: דאצ'יה. מקור: ניוזפרס

ההיצע מורכב ממכוניות ידניות בלבד, ובקרסו מסרבים למסור מה ההערכות שלהם למכירות ונתח שוק, אך ההשקה היא שאפתנית, עם פתיחת אולמות תצוגה וארבעה דגמים בבת אחת, יחד עם קמפיין רחב.

דאצ'יה דאסטרצילום: דאצ'יה. מקור: ניוזפרס

האחריות היא לשלוש שנים, אך יש אפשרות להאריכה לחמש שנים, תמורת תשלום של 50 שקל לחודש, כשיוצע גם ביטוח שמובטח כי יהיה מוזל. בחברה מבטיחים שלא יהיו הנחות "גם לא של שקל", ולכן המכונית תשמור על ערכה בשוק המשומשות.

דאצ'יה לודג'יצילום: דאצ'יה. מקור: ניוזפרס

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker