כלמוביל מחדשת ומוזילה את יונדאי i20

מחירו של הדגם המחודש מתחילים ב-75 אלף שקל, אך הגירסה האוטומטית עולה 95 אלף שקל

דניאל שמיל

כלמוביל, יבואנית יונדאי, מתחילה היום בשיווק מהדורה מחודשת של ה-i20, מכונית הסופר-מיני של החברה. מתיחת הפנים שעברה המכונית כוללת בעיקר עיצוב חזית חדש, המזכיר את i30 החדשה, ושיפורים באבזור. ה-i20 היא הסופר-מיני הנמכרת בישראל, ומאז תחילת השיווק שלה בישראל ב-2009 נמכרו כבר כ-19 אלף מכוניות.

הגרסה הבסיסית שתשווק כאן מצוידת במנוע בנפח 1.2 ליטר המייצר 85 כ"ס ובתיבת הילוכים ידנית, והוא יימכר ב-75 אלף. רשימת האבזור של גרסה זו כוללת ארבעה חלונות חשמליים, מראות מתקפלות חשמלית, מחשב דרך ושליטה על מערכת מההגה. צריכת הדלק המוצהרת שלה היא 20.4 ק"מ לליטר

גם הגירסה האוטומטית, המצוידת במנוע 1.4 ליטר עם 100 כ"ס, הוזלה ב-6,000 שקל, ומחירה 95 אלף שקל. פער המחירים בינה לבין הגירסה הבסיסית מעיד כי עדיין יש מרווח להנחות לציי רכב. שיווקה של הגירסה עם מנוע 1,600 סמ"ק ייפסק.

במחיר של 101 אלף תימכר רמת הגימור Inspire, המצוידת גם בבקרת אקלים, חלון בגג וחישוקים קלים. רמת הגימור הגבוהה ביותר, "פרימיום", כוללת גם פנסי ערפל ובקרת לחץ אוויר בצמיגים. אבזור הבטיחות, בכל הגרסאות, כולל שש כריות אוויר, ומערכות בקרות יציבות ובקרת משיכה.

יונדאי i20צילום: יונדאי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker