הסתיימה הפגנת הנכים בשפיים; תנועת הרכבות תחודש במלואה בשעות הקרובות

ברכבת מציינים כי יעבור זמן רב עד חזרת שירות הרכבות לסדרו, עקב השיבושים שנוצרו בכל הארץ בעקבות הפגנת תנועת "הנכים הופכים לפנתרים" בקטע מסילה ליד שפיים

אסנת ניר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
החסימה באזור שפיים. "נמשיך בחסימות הפתע עד להעברת כלל הכספים"צילום: דוברות מאבק הנכים
אסנת ניר

תנועת הרכבות באיזור שפיים חודשה כעת (סביבות השעה 9 בבוקר) לאחר שהמפגינים מקבוצת המאבק "הנכים הופכים לפנתרים" פינו את המסילה. ברכבת מציינים כי יעבור זמן רב עד חזרת שירות הרכבות לסדרו, עקב השיבושים שנוצרו בתנועת הרכבות בכל הארץ.

מוקדם יותר הבוקר נחסמה תנועת הרכבות בין קטע המסילה שקרוב להרצליה ועד לנתניה (קו החוף) בשל ההפגנה, מה שגרר שינויים ועיכובים בתנועת הרכבות. רכבות מצפון הפסיקו את פעילותן בנתניה, ומדרום - בהרצליה.

מקבוצת המאבק "הנכים הופכים לפנתרים" נמסר כי החסימה התבצעה כמחאה על המשך ההתעלמות של הממשלה מציבור הנכים: "נמשיך לגרום נזקים כלכליים לקופת האוצר עד להעברת כלל הכספים וכיבוד כלל ההסכמים שנחתמו עם שרי האוצר והרווחה בעבר.

"ממשלת ישראל גוררת ציבור שלם לתהום שלא יוכל להיחלץ ממנה. כבר בזמן הקרוב נחל בחסימות פתע נרחבות בשאר אזורי המדינה. מאבק הנכים לא ייפסק עד להעברת כלל הכספים, כפי שסוכם בהסכמים שנחתמו עם מובילי מאבק הנכים בעבר ובהווה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker