הראשון שיופיע בפני ועדת הכלכלה בדיוני מתווה הגז - השר להגנת הסביבה אבי גבאי

הוועדה תפתח ביום ראשון את דיוניה בדבר בקשת נתניהו לעקוף את הממונה על ההגבלים העסקיים, בשמיעת נציגי ציבור והארגונים החברתיים ■ יו"ר הוועדה, איתן כבל: "לאפשר לחברי הוועדה להיחשף לכל המידע כדי לקיים את ההתייעצות הטובה ביותר למען אזרחי ישראל"

אבי בר-אלי
אבי בר-אלי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אבי בר-אלי
אבי בר-אלי

ועדת הכלכלה של הכנסת תפתח ביום ראשון ב-15:00 את דיוניה בנוגע למתווה הגז, בנוגע לבקשת ראש הממשלה ושר הכלכלה, בנימין נתניהו, לעקוף את סמכויות הממונה על ההגבלים העסקיים, כדי לאשר את המתווה – הפקעת סמכות שלשמה הוא נדרש לקיים חובת היוועצות עם ועדת הכלכלה.

שתי הישיבות הראשונות של הוועדה יוקדשו לשמיעת עמדתם של נציגי הציבור והארגונים החברתיים – ובראשונה ישתתף השר להגנת הסביבה, אבי גבאי (כולנו). אף שבוועדה הצהירו כי הדיונים ייערכו במתכונת יומיומית, הישיבה השנייה תיערך רק ברביעי בשעה 9:30. בטווח בין התאריכים אמורה להתקיים ועידת אנרגיה בנושא משק הגז.

אבי גבאי

בהמשך דיוני הוועדה אמורים לקחת חלק גם נתניהו ושר האנרגיה, יובל שטייניץ. בוועדה התחייבו לסיים את הדיונים עד ל-10 בדצמבר.

יו"ר הוועדה, ח"כ איתן כבל (המחנה הציוני), אמר: "בכוונתי להוביל דיון מקצועי ורציני, בשקיפות מלאה, כדי לאפשר לחברי הוועדה להיחשף לכל המידע הדרוש כדי לקיים את ההתייעצות הטובה ביותר למען אזרחי ישראל, ולממש בצורה המיטבית את כוונת החוק".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

לס נייט הכחדה אנושית מרצון

"נחיה חיים ארוכים ואז ניכחד": האיש שרוצה שלא יהיו יותר אנשים בעולם

FILE PHOTO: Twitter logo and a photo of Elon Musk are displayed through magnifier in this illustration taken October 27, 2022. REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo

כיכר העיר המטורפת של אילון מאסק עוד עלולה להרוג אותנו