"הודחה בביריונות" |

אחותה של אורית פרקש בפייסבוק: "לאחותי יש ביציות מפלדה לעמוד מול תשובה"

בסטטוס חריף שפירסמה ענבר וייס על פיטורי אחותה אורית פרקש-הכהן מתפקיד יו"ר רשות החשמל, תקפה את ראש הממשלה: "מי מכם שהצביע לביבי, שהצביע למירי רגב, שהצביע לסילבן - כשיגיע חשבון החשמל.. שימו אותו בכובע ותאכלו אותו"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
TheMarker Online

"אז הנה זה קרה, ביבי הדיח היום את אחותי, וזה רק כי יש לה דיגנטי מקצועי שלביבי ושטייניץ בחיים לא יהיה" - כך כתבה הערב (ד') ענבר וייס, אחותה של אורית פרקש-הכהן, שהודחה מתפרידה כיו"ר רשות החשמל על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האנרגיה יובל שטייניץ.

בסטטוס חריף - שכעבור כשעה נמחק - כתבה וייס: "לאחותי יש מחויבות ציבורית שלביבי ושטייניץ בחיים לא תהיה, כי היא מבינה את אחריות התפקיד שהיא מבצעת יותר משביבי ושטייניץ אי פעם יבינו - ובעיקר, כי יש לה בייציות מפלדה לעמוד מול (יצחק) תשובה ולומר לו לא. ביציות שלביבי ושטייניץ בחיים לא יהיו".

וייס המשיכה לתקוף: "המשק הישראלי איבד היום את אחת הנשים המבריקות שידע. היא הודחה בבוטות, בביריונות, אבל בשבילי היא מלכה.

הסטטוס של ענבר וייס

"אני לא מבינה הרבה בפוליטיקה, אבל מי מכם שהצביע לביבי, שהצביע למירי רגב, שהצביע לסילבן - כשיגיע חשבון החשמל הדו חודשי שלכם ליולי-אוגוסט, שימו אותו בכובע ותאכלו אותו".

את הסטטוס חותמת וייס במלים: "סאמק המדינה הזאת לפעמים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

"למטפלים זוגיים יש הרבה הוצאות, זה לא מקצוע שמתעשרים ממנו"

"מצדי תפתחו את היחסים": הכסף הגדול מאחורי התפרקות מוסד הנישואים

אייקונקס בניה חדשה

היום שאחרי הבלוק: כך בונים בתים - פשוט יותר, חסכוני יותר ועמיד יותר