שי אגסי נפרד: "מכונית חשמלית עם סוללה מתחלפת היא העתיד"

אגסי במכתב פרידה: "לפני חמש שנים עוד היינו מעיין קוריוז בעיניי לא מעט אנשים. היום אנחנו מציאות שנוסעת מיליוני קילומטרים בכבישי שתי מדינות"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
TheMarker Online

"החודש לפני חמש שנים הכרזנו בניו יורק על הקמתה של חברת בטר פלייס. אז עוד היינו מעיין קוריוז בעיניי לא מעט אנשים. היום אנחנו מציאות שנוסעת מיליוני קילומטרים בכבישי שתי מדינות" - כך כתב היום מייסד ומנכ"ל בטר פלייס המודח, שי אגסי, במכתב לעובדי החברה.

"במידה לא מבוטלת, כל אחד ואחת מכם עבר את מה שעברתי אני בחמש השנים האחרונות, ולכן יכול להבין כשאני אומר שאין אושר גדול יותר מלראות חלום רחוק שחלמתם קורם עור וגידים והופך למציאות. חלום שמתחיל ברישומים ומחיקות על לוחות וחלונות, ומתגשם במכוניות אמיתיות שנוסעות על הכביש, טעונות בחשמל בלבד, וברשת ארצית של תחנות להחלפת סוללות כדי לתמוך במיזם שיגמול את העולם מהתלות בנפט.

צילום: עופר וקנין

"את הפרק הבא בספר ההיסטורי שנכתב מדי יום בבטר פלייס אני מותיר לכם, אנשים מדהימים מלאי אמביציה, לכתוב בעצמכם.

"אמשיך ללוות את החברה כבעל מניות וחבר בורד, אבל לא כמנכ"ל החברה. ליבי מתפקע מגאווה מכל שעשינו, בשינוי המדהים שחוללנו, בהוכחה שאין עליה יותר עוררין. מכונית חשמלית עם סוללה מתחלפת היא העתיד, והעתיד נוצר פה, בידינו שלנו.

"אוון וקפלן הולכים איתנו דרך ארוכה, וכמנהלים יובילו גם את החברה לפרק הבא שלה. אני בטוח שהם יעשו עבודה נפלאה. אני מברך אותם ואת חברי הבורד שלנו בברכת הצלחה בדרך הלא קלה שעדיין מצפה לכולנו בשנים הבאות.

"גם אם לא כמנכ"ל, הלב שלי תמיד יהיה כאן, בבטר פלייס, מתוך הזדהות מוחלטת עם החזון, עם האנשים הנפלאים שהלכו איתי את הדרך המרתקת והחדשה הזאת, עוד ממש מהימים שהיתה חלום. אני חייב לכם כל כך הרבה, ולעולם לא אשכח אתכם, לא משנה איפה אהיה אני ואיפה תהיו אתם. אני אוהב את כולכם אהבה אמיתית ומיוחדת, ומרגיש שיש ביננו ברית שיש בין אחים.

"מה שבטוח הוא שאחשוב עליכם בכל בוקר כשאכנס אל המכונית החשמלית שלי. תודה לכולכם".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

שר האוצר בצלאל סמוטריץ'

צעד בדרך למיסוי השכרת דירות והמס שבעלי מכוניות חשמליות חששו ממנו

ראש הממשלה בנימין נתניהו במסיבת העיתונאים, אתמול

הכל אפשרי בחסות עריצות הרוב - חוץ מדבר אחד. זה מה שמדיר שינה מעיני נתניהו