גיל שפר מוכר את השליטה בחברת תדלוקים לטן של קרן אייפקס

תדלוקים מתמחה בתדלוקי שטח באתרי בנייה ותשתיות באמצעות צי מיכליות ייעודי

אורה קורן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גיל שפר
אורה קורן

איש העסקים גיל שפר מוכר את חברת תדלוקים שבבעלותו לטן, שבשליטת קרן אייפקס. פחות משנה מאז רכשה אייפקס את טן, משלימה החברה רכישה ראשונה של חברות בתחום האנרגיה והדלק. טן תרכוש את השליטה בחברת תדלוקים וכן אופציה לרכישת יתרת מניותיו של שפר.

תדלוקים החלה את פעילותה בראשית 2016 ועם לקוחותיה נמנות קבוצות הבנייה הגדולות בישראל. החברה מפעילה צי מיכליות הפועלות 24 שעות ביממה בכל רחבי הארץ ומתמחות בתדלוק ישיר לכלים הנדסיים ורכבי עבודה באתרי בנייה ותשתיות.

ערן וקנין, מנכ"ל טן, אמר כי הבחירה בתדלוקים הייתה ברורה. "בתחום בו השירות ללקוח הוא מעל הכל,  והצורך בשליטה, פיקוח ובקרה מאובדנים באתרי הבניה בישראל כל כך מהותי, תדלוקים כמובילת שוק בהיבט השקיפות היתה הבחירה הטבעית ביותר. תדלוקים מפעילה מערכות שליטה ובקרה מתקדמות וחדשניות אשר היקנו לה מוניטין חזק של אמינות וכפועל יוצא מאפשרת ללקוחותיה לחסוך עלויות תפעול משמעותיות תוך הגדלת פיריון העבודה באתרי הבנייה".

לדבריו, רכישת תדלוקים תרחיב את סל המוצרים אותה מציעה כיום רשת תחנות התדלוק טן ללקוחותיה. בנוסף על שירותי תחנות הדלק וחנויות נוחות, תציע טן ללקוחותיה העסקיים את שירותי חברת תדלוקים שתפעל למעשה כזרוע תדלוקי השטח שלה.

מיכלית של חברת תדלוקיםצילום: ללא קרדיט

בהתאם להסכם הרכישה, ימשיך שפר לכהן כשותף מנהל ויישאר בתפקידו כמנכ"ל החברה. הצדדים הסכימו גם על אופציה למכירת יתרת המניות של שפר בשנת 2020. התמורה בגין מימוש האופציה תיקבע בהתאם לשווי החברה ביום מימושה.

את טן ייצגה בעסקה עורכת הדין טלי מנשה ממשרד מיתר ליקוורניק. את שפר ייצג עו"ד ינון לקס ממשרד שנקר-לקס.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker