פעילי מאבק הגז הפגינו מול ביתה 
של הממונה על ההגבלים

הפעילים הפגינו במחאה על כך שלפני מינויה לתפקיד לא דווח לציבור כי בכובעה כעורכת דין פרטית, ליוותה הלפרין את חברת הקידוחים ישראמקו, מבעלי מונופול מאגר תמר ■ הפעילים קראו להלפרין להתפטר ולמקום הוזמנה ניידת משטרה

אבי בר-אלי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ההפגנה מחוץ לביתה של הממונה על ההגבלים העסקייםצילום: מטה מאבק הגז
אבי בר-אלי

כמה עשרות מפעילי מטה מאבק הגז הפגינו שלשום מול ביתה של הממונה על ההגבלים העסקיים, עו"ד מיכל הלפרין, ברמת גן. הפעילים קראו להלפרין להתפטר ולמקום הוזמנה ניידת משטרה.

הפגנת הפעילים באה במחאה על כך שלפני מינויה לתפקיד לא דווח לציבור כי בכובעה כעורכת דין פרטית, ליוותה הלפרין את חברת הקידוחים ישראמקו, מבעלי מונופול מאגר תמר. זאת, אף שלפני שנתיים ייצגה הלפרין את ישראמקו גם מול רשות ההגבלים - ועוד בשימוע שניהלה מול מונופול הגז.

כמו כן, תחום הגז הטבעי לא הופיע בהסדר ניגוד העניינים שעליו חתמה הלפרין, והיא אף מונתה באחרונה כחברה בצוות הממשלתי ליישום מתווה הגז.

רשות ההגבלים השיבה בתגובה לתהיות כי המידע על כלל לקוחותיה של הלפרין אמנם הועבר למשרד המשפטים, אך לפי הוראותיו, פורסמו רק שמות לקוחות שעליהן לא מוטל חיסיון. כמו כן, נטען כי תקופת הצינון שבה מחויבת הלפרין בעקבות ייצוגה את ישראמקו (שנה) ממילא פקעה לפני כניסתה לתפקיד.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker