כך אישרה קצא"א למזכיר שלה חופשה של שנה אצל ראש הממשלה נתניהו

TheMarker חשף בספטמבר כי דוד שרן התעניין בדבר האפשרות להכשיר עבורו מבעוד מועד "תוכנית חילוץ" מתפקידו המיועד

אבי בר-אלי
אבי בר-אלי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

עם היוודע דבר כוונתו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, למנות את מזכיר קצא"א, דוד שרן, לראש לשכתו החדש, חשף TheMarker בספטמבר כי שרן התעניין בדבר האפשרות להכשיר עבורו מבעוד מועד "תוכנית חילוץ" מתפקידו המיועד. זאת, תוך אישור בקשה שנויה במחלוקת לשמור עבורו על תפקידו הנוכחי.

שרן סיפר לגורמים בענף כי בכוונתו לפנות להנהלת קצא"א בבקשה ליציאה לחופשה ללא תשלום (חל"ת), שבמהלכה יעבוד אצל ראש הממשלה. בנוסף, הביע שרן עניין בכך שיוכל לחזור לתפקידו, שלא יאויש בינתיים, בהתראה של חודש ימים בלבד.

כך, למעשה, יוכל שרן לשמור על התפקיד לעצמו, היות שאם התחלופה הגבוהה יחסית שמאפיינת את כהונת הבכירים בלשכת נתניהו "תפגע" גם בו, יוכל לחזור לאייש את משרתו הנוכחית באופן כמעט מיידי.

דוד שרןצילום: תומר אפלבאום

ואמנם, לפני כמה שבועות דן דירקטוריון קצא"א בבקשה החריגה. באשר לרשות החברות הממשלתיות, זו לא שללה הסדר כזה - כל עוד תקופת החל"ת תהיה "סבירה". כך, אישר הדירקטוריון לשרן חל"ת של שנה - והוא נכנס לתפקידו בלשכת ראש הממשלה ביום שני שעבר.

קצא"א ניצבת במרכזה של סערה ציבורית בעקבות דליפת הנפט הגולמי בבאר אורה ובשמורת הטבע עברונה שבדרום הערבה, דליפה שהביאה לאסון אקולוגי כבד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker