רשתות האופנה לסמוטריץ': לא נערכתם, לא נפתח החנויות במוצ"ש ובשישי נסגור באחת וחצי

התאגדות רשתות האופנה והמסחר הודיעה כי "כל עוד שלא תפעל תחבורה ציבורית, חנויות בקניונים ובמרכזי המסחר לא יוכלו לפתוח את שעריהן במוצ"ש, וביום שישי תיסגרנה החנויות כבר בשעה 13:30" ■ ההחלטה נובעת גם ממכירות חלשות בינתיים בקניונים

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בצלאל סמוטריץ' נוסע ברכבת
בצלאל סמוטריץ' ברכבתצילום: אמיל סלמן

רשתות האופנה מודיעות כי לא יפתחו חנויות בימי שישי ובמוצ"ש עקב אי זמינות של התחבורה הציבורית. במכתב ששלחה התאגדות רשתות האופנה והמסחר לשר התחבורה, בצלאל סמוטריץ', כתבו הרשתות כי "כל עוד שביום שישי ובמוצ"ש לא תפעל תחבורה ציבורית, אתם לא מותירים לחנויות רבות ברירה אלא להודיעכם כי חנויות בקניונים ובמרכזי המסחר לא יוכלו לפתוח את שעריהן במוצ"ש, וביום שישי תיסגרנה החנויות כבר בשעה 13:30".

עוד הוסיפו במכתב כי "כמה מצער ומאכזב לגלות כי עקב חוסר היערכות נכונה לא תהיה לעובדינו האפשרות להגיע לעבודה במוצ"ש או לחזור הביתה בסוף יום העבודה בשעה סבירה בשישי".

יצויין כי כבר מוקדם יותר אמרו ל-TheMarker חלק מהרשויות כי לא יפתחו את החנויות במוצ"ש ואף יסגרו אותן בשעות הערב המוקדמות, זאת מכיוון שמדובר בשעות שגם בשגרה נחשבות לחלשות יותר במכירות.

ההתאגדות מונה למעלה מ-200 רשתות בהן קבוצת פוקס, גולף, אופטיקה הלפרין, בריל, צומת ספרים ועוד.

הקניונים נפתחו היום אחרי חודשיים בהם היו סגורים, אך בינתיים במרבית הקניונים מדווחות הרשתות על תנועה דלילה וניכר כי הציבור לא ממהר לחזור לפקוד את הקניונים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker