את קמפיין התיירות עם שיר אלמליח ראו יותר מ-200 מיליון אירופאים - האם זה השתלם?

הישג החשיפות לקמפיין מצטרף למהלך החדשנות השיווקית שמשרד התיירות נוקט באחרונה, בזכות התקציב הגבוה שקיבל השנה - 445 מיליון שקל

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתוך קמפיין משרד התיירות
מתוך הקמפיין ביוטיוב של משרד התיירות

במשרד התיירות הבינו בתקופה האחרונה שבישראל יש אמנם נופי טבע ייחודים ואתרים היסטוריים חשובים, אך מה שתיירים פוטנציאלים מחפשים הוא בעיקר שמש וחוף ים. כעת מפרסם משרד התיירות שמעל ל-200 מיליון משתמשים באירופה נחשפו לקמפיין "סאני", עם הפרזנטורית שיר אלמליח והשיר המוכר והנוסטלגי ברקע, המזמין לבקר בחוף הים בתל אביב ובירושלים השמשית.

בטלוויזיה באירופה נחשף הקמפיין לכ-60 מיליון תיירים פוטנציאליים ביותר מעשר מדינות, ובנוסף נספרו כ-13.5 מיליון הקלקות לעמודי הנחיתה השונים - שבהם שהו הגולשים בממוצע מעל לדקה. לפי נתוני משרד התיירות, הקמפיין הניע עד כה מעל למיליון וחצי משתמשים ייחודיים לעמודי מכירה של חבילות תיירות לישראל.

כעת, כחלק ממהלך השיווק, מתוכננת השקעה כספית במדינות אמריקה של כ-50 מיליון שקל בטלוויזיה וב-vod. שם צפויים הקמפיינים להיחשף בפני 90 מיליון תיירים פוטנציאליים.

לצד ההצלחות יש גם עלות לא קטנה היוצאת מתקציב השיווק במשרד התיירות. כך, בקמפיין הטלוויזיוני באירופה הושקעו עד כה כ-25 מיליון שקל ובהמשך השנה מתוכננת השקעה נוספת של כ-50 מיליון שקל לפחות, כך שסך ההשקעה בטלוויזיה האירופאית תהיה כ-75 מיליון שקל. במשרד מציינים כי רק ההשקעה במדיה הטלוויזיונית בקמפיין כולו נאמדת ביותר מ-100 מיליון שקל באירופה ובאמריקה, בנוסף לכמה מיליוני שקלים בפלטפורמות הדיגיטליות.

הישג החשיפות לקמפיין מצטרף למהלך החדשנות השיווקית שהמשרד נוקט בה באחרונה, והסיבה העיקרית ליכולת לבצעו נובעת בעיקר מהתקציב הגבוה שקיבל המשרד השנה - בסכום של 445 מיליון שקל. כבר ב-2015 הצליח שר התיירות יריב לוין להכפיל את תקציב השיווק של המשרד מ-220 מיליון שקל ל-440 מיליון שקל ב-2016 וב-2017. השנה תקציב השיווק של המשרד קיבל תוספת של חמישה מיליון שקל נוספים, ובכך הגיע לשיא חדש במשרד התיירות. במשרד מציינים כי השינוי באסטרטגיית השיווק וההשקעה בקמפיין הוכיח את עצמו, וכתוצאה מהגידול בתיירות הנכנסת בשיעור של 25% ב-2017 לעומת השנה הקודמת, גדלו ההכנסות למשק מתיירות ב-4 מיליארד שקל.

שר התיירות יריב לוין מסר: "אני שמח שקמפיין נוסף בכיכובה של שיר אלמליח נוחל הצלחה וחושף את ישראל ואת מזג האוויר המצוין שבה למאות מיליונים באירופה. את התוצאות של הקמפיינים אנחנו רואים כל יום ברחבי הארץ, עם מספרים שוברי שיאים של כניסות תיירים מדי חודש".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

דירה בהנחה

6,269 משקי בית זכו בהגרלה. אבל האם בכלל כדאי לקנות דירה בהנחה?

לחוסכים הסולידיים יש אלטרנטיבה

שעתו היפה של החוסך הסולידי: יש חלופה טובה יותר לפיקדון בבנק

טסלה, מודל S. המחיר למי שיזמין את המודל היום ייקבע בהמשך

אחרי כמעט שנתיים: הדגמים הגדולים של טסלה מגיעים לישראל

אלעד כהן (מימין), ניצן רנגיני בוצר ודניאל בוצר

ממשכורת של 30 שקל בשעה – לווילה בת שלוש קומות במושב מבוסס בשרון

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

מסיבה בבריכה, אילוסטרציה

בעל הבית מרוויח 15 אלף שקל ללילה - החיים של השכנים נהפכו לסיוט

תופעות לוואי בעקבות שימוש בפרופסיה

"כל הגוף מרגיש מחושמל, הכל שורף וכואב": הם רצו לעצור את ההתקרחות. זה הרס להם את החיים