אל על מנסה למזער נזקים: תאפשר ביטול חינם לכרטיסים שיירכשו עד סוף החודש לאירופה

במסגרת תקופת המכירה, אל על תאפשר לרכוש כרטיסי טיסה מסוג CLASSIC לכל יעדיה באירופה, לכל השנה הקרובה, שניתן יהיה לשנותם או לבטלם ללא עלות ■ את הביטול או השינוי ניתן יהיה לבצע עד שש שעות לפני מועד ההמראה המתוכנן מנתב"ג

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מטוסים של אל על
מטוסים של אל עלצילום: AP

בצל המשבר שאליו נקלעה אל על בעקבות התפרצות מגיפת הקורונה, מנסה חברת התעופה למזער נזקים ולהגדיל את הביקושים לתקופה הקרובה, לפסח ולקיץ. אל על יצאה היום (ד') במבצע שיאפשר לנוסעים להזמין כרטיס טיסה לאירופה, הכולל מזוודה והושבה ואפשרות לבטל או לשנות, ללא עלות, עד יום ההמראה.

במסגרת תקופת המכירה, אל על תאפשר לרכוש כרטיסי טיסה מסוג קלאסיק (CLASSIC) לכל יעדיה באירופה, לכל השנה הקרובה. את הביטול או השינוי ניתן יהיה לבצע עד שש שעות לפני מועד ההמראה המתוכנן מנתב"ג.

כרטיס טיסה במודל תמחור מסוג קלאסיק נמכר כמודל ביניים בין שני מודלים אחרים של כרטיסים שהחברה מציעה: המודל המוזל ביותר הוא לייט, שאינו כולל שירותים נלווים למעט המושב, ואילו המודל הכי יקר הוא הפלקס שכולל אפשרות ביטול ושינוי כרטיס.

תקופת המכירה לכרטיסים עם הטבה זו היא עד 29 בפברואר - אך החברה שומרת על הזכות לקצרה. את הכרטיסים ניתן לרכוש לטיסות הממריאות עד 15 בפברואר 2021.

בתחילת השבוע הודיעה חברת ישראייר כי תאפשר ללקוחותיה לבטל כרטיסי טיסה בחינם ללא גביית דמי ביטול - לקוחות שיזמינו טיסות או חבילות נופש עד 15 במארס ייהנו מהאפשרות לבטל את הכרטיס, ללא דמי ביטול, עד שבעה ימי עסקים לפני מועד ההמראה. כמו כן, החברה תאפשר ביטול חינם גם לנוסעים שיזמינו טיסות לחודשים יולי ואוגוסט, אם כי אלו ייאלצו להודיע על כוונתם עד 14 ימי עסקים לפני ההמראה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker