ישראל קנדה ממשיכה להתרחב בתחום המלונאות: תנהל את מלון סוליי באילת

העסקה, לשכירות של 20 שנה, מוערכת ב-24 מיליון שקל ■ מנהל הזרוע המלונאית של החברה, אלקס ראובן: "אנחנו שמחים להיכנס לאילת, כחלק מאסטרטגיית הקבוצה להרחבת המותג"

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל
מלון סוליי, אילת
מלון סוליי, אילת

ישראל קנדה ממשיכה להרחיב את השקעותיה בתחום המלונאות ומודיעה היום (ה') כי חתמה על הסכם שכירות ארוך טווח לניהול מלון סוליי באילת. המלון שוכן בחוף הצפוני של העיר, במרחק הליכה קצרה מחוף הים.

העסקה נחתמה מול בני משפחת יעקב, הבעלים הפרטיים של המלון שניהלו אותו עד היום. מדובר בשכירות ל-20 שנה, במחיר המוערך ב-24 מיליון שקל. ניהול המלון יעבור לזרוע המלונאית של ישראל קנדה, שבראשות ראובן אלקס, החל מפברואר 2020.

המלון, המכיל 73 חדרים ו-12 סוויטות, שופץ ועוצב לאחרונה על ידי האדריכל ארי שאלתיאל ובכוונת החברה להפעיל בו בר, מסעדת שף וספא.

ראובן אלקס
מנהל הזרוע המלונאית של ישראל קנדה, ראובן אלקסצילום: דודו בכר

עסקה זו מצטרפת לעסקות נוספות שעליהן דיווחה החברה לאחרונה: רכישת חלקה של חברת איסתא בבית המלון פאבליקה בהרצליה תמורת 142 מיליון; והקמת מלון PLAY במגדלי מידטאון ת"א, הצפוי להיפתח ביוני 2020, ובו 120 חדרים, סוויטות ולופטים. ל-TheMarker נודע כי החברה נמצאת במשא ומתן לרכישת מלון נוסף במיקום אסטרטגי בתל אביב.

בימים אלה נמצאים בשלבים שונים של תכנון כ-900 חדרי בתי מלון שאמורים לקום בתל אביב על ידי ישראל קנדה מלונות בחמש השנים הקרובות. במקביל היא בוחנת אפשרויות להרחבת הרשת מעבר לים.

בנוסף, בספטמבר 2020 הרשת צפויה להשיק מחדש את מלון גלי כנרת בטבריה.  לפני כשלושה חודשים היא חתמה על חוזה ניהול ל-25 שנה מול משפחת מורד, בעלת הנכס, ושיפצה אותו בהשקעה של כ-32 מיליון שקל, בהובלתו של סער צפריר - אדריכל ומעצב ישראלי החי באמסטרדם.

במעמד חתימת הסכם השכירות במלון סוליי אמר ראובן אלקס, מנהל הזרוע המלונאית של ישראל קנדה: "אנחנו שמחים להיכנס לעיר תיירות הנופש הדרומית כחלק מאסטרטגיית הקבוצה להרחבת המותג. המלון באילת יהיה מוקד משיכה לנופשים מהארץ ומחו"ל, שייהנו מחוויית לייף סטייל ואירוח אישי - קונספט ייחודי שכמעט ולא קיים היום במלונות באילת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker