סגרו לרגל "שיפוצים": אטלס גלובס הפסיקה במפתיע טיסות - והותירה אלפי נוסעים מבולבלים

לפי הודעת החברה, הפעילות הופסקה מאתמול ועד ל-21 בדצמבר. המשמעות היא שכל מי שמחזיק כרטיס טיסה לתאריכים אלו - טיסתו מבוטלת ■ מכירות הכרטיסים מושהות עד ל-16 בדצמבר, וכך גם הפעילות של האתר והאפליקציה

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
מטוס של חברת אטלס גלובל
מטוס של חברת אטלס גלובל

חברת התעופה אטלס גלובל, המפעילה קווי תעופה מישראל לטורקיה, הודיעה אתמול בערב (ג') באופן מפתיע כי היא מפסיקה את פעילות החברה. לפי ההודעה, הפעילות הופסקה מאתמול - ועד ל-21 בדצמבר. המשמעות היא שכל מי שמחזיק כרטיס טיסה לתאריכים אלו- טיסתו מבוטלת.

החברה ציינה בהודעה שהפיצה סיבה מאוד מעורפלת ולא ברורה לצורך בהפסקת הטיסות:  היא קיבלה החלטה להיכנס להליך של "שיפוצים על מנת להעניק ללקוח חווית טיסה ייחודית".

מכירת הכרטיסים לטיסות נוספות של החברה מושהות כרגע עד ל-16 בדצמבר, וכך גם הפעילות של האתר והאפליקציה.

חברת אטלס גלובל פעילה מאוד בישראל. היא סיימה את 2018 עם כ-100 אלף תנועות נוסעים, גידול של 81% לעומת 2017. גם ב-2019 מגמת הגידול בפעילות החברה נמשכה - לפי נתוני רשות שדות התעופה מתחילת השנה כבר 184 אלף נוסעים המריאו ונחתו עם החברה בישראל, גידול של 124% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

בדף הפסייבוק של החברה העלו נוסעים רבים שמחזיקים ברטיסי טיסה שאלות וטענות כלפי התנהלות החברה שהודיעה מהרגע להרגע על ביטול הטיסות והשאירה את הנוסעים ללא מענה. בין הנוסעים הזועמים גם ישראלים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker