למי תשתלם נקודה על כל 160 שקל? מקס משיקה כרטיס אשראי לצבירת נקודות לטיסות

SKYMAX יאפשר לצבור נקודות לכל חברות התעופה, כולל לואו-קוסט, תמורת דמי שימוש של 19.90 בחודש, לאחר תקופת הצטרפות בת חצי שנה ללא תשלום

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
מטוסים ישראליים וזרים בנתב"ג
מטוסים ישראליים וזרים בנתב"גצילום: ניר קידר

מקס (MAX) משיקה היום (ראשון) את SKYMAX, כרטיס אשראי שמאפשר לצבור נקודות ולטוס עם כל חברות התעופה, כולל לואו-קוסט, ללא מגבלת הקצאות, בכל תקופות השנה.

יחס ההמרה לצבירה הוא של 1:160 - על כל הוצאה של 160 שקל בכרטיס, מקבלים נקודה ששווה שקל בעלות כרטיס הטיסה. בתשלום למוסדות - כמו חברת חשמל או תשלומים עירוניים - יחס ההמרה יהיה 1:320.

מדובר בכרטיס אשראי חוץ-בנקאי שמאפשר ניצול נקודות צבירה בכל חברות התעופה, לכל היעדים ובכל הטיסות. בחצי השנה הראשונה הלקוחות יהיו פטורים מדמי חבר, ולאחר תקופה זו העלות החודשית תהיה 19.90 שקל. מצטרפים חדשים ייהנו ממתנת הצטרפות של 100 נקודות. תוקף הנקודות הוא למשך שלוש שנים, וניתן יהיה לממש את הנקודות גם ברכישה עבור כרטיס טיסה של אדם שאינו בעל כרטיס האשראי.

לפי בדיקת TheMarker, כדי להגיע למצב שבו סכום הנקודות שיצטבר יהיה גבוה מדמי השימוש החודשיים, יש לבצע רכישות בכרטיס האשראי ב-3,200 שקל (רכישות - ולא תשלומים למוסדות). 

לקוחות שחברים במועדוני תעופה אחרים ייהנו גם מצבירת נקודות ב-SKYMAX בכל הוצאה בכרטיס וגם מצבירת נקודות במועדוני הנוסע המתמיד השונים כשיבחרו לממש נקודות אלה לטיסות. 

מנכ"ל MAX, רון פאינרו
מנכ"ל MAX, רון פאינרוצילום: עופר וקנין

לרגל השקת הכרטיס, הקימה מקס זירת אונליין ייעודית להזמנה ולמימוש הנקודות שנצברו, בשיתוף עם פלטפורמת הזמנת מוצרי התיירות smartair, מקבוצת תלמה נסיעות ותיירות. לאחר הליך התחברות קצר, ניתן לבחור בטיסה או בחבילת נופש ולבצע את ההזמנה.

יתרת הנקודות לניצול תוצג ללקוחות בכל עת, וניתן יהיה לבחור בכמה מהן להשתמש. ב-MAX הצהירו כי המחירים באתר הייעודי יהיו דומים לאתרי הזמנות אחרים. 

"הכרטיס החדש הוא למעשה הראשון והיחיד שבו יש משמעות אמיתית לירידת המחירים שחלה בענף הטיסות לחו"ל. מכיוון שהלקוח יכול להזמין טיסות מכל חברות התעופה, במחירים הטובים ביותר בהתאם לכוחות השוק, ניתן לממש את הנקודות באופן חופשי, ללא כל הגבלה, ובכך למקסם את התמורה שמקבלים עבור כל נקודה. זאת ועוד, בשל העובדה כי הכרטיס אינו משויך לקבוצת תעופה כזו או אחרת, ואינו כולל הסדרי עמלות מולן, הרי שהצרכן לא מוגבל" אמר רון פאינרו, מנכ"ל מקס.

"לראשונה ניתן יהיה להשתמש בנקודות לתשלום עבור הטיסה וכל התוספות הנלוות לה, כגון מסי נמל, דלק ועוד. מחיר הטיסה שיופיע כבר יכלול מראש את כל המרכיבים - כך שלא יהיו הפתעות ותוספות של הרגע האחרון. אלה עשויות להגיע לסכומים משמעותיים, ועל פי רוב הצרכן נדרש לשלם עבורן תוספת במזומן".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker